Karadeniz Pet

Aktif Bira Mayası

Omer Sayar

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhabalar geçen bir veteriner bira mayası kullancaksan uzerinde aktif olanı kullanman lazım ötekiler çok işe yaramaz dedi marka olarak scd biolifenatural önerdi ama insternette güvenilir adı bilinmiş hiç bir sitede yok nerden bulabileceğimi bilen veya aktif başka bir bira mayası kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Sadece bira mayası almana gerek yok kuşlar için içinde bira mayası olan probiyotik alırsanda olur tek bir markaya odaklanma.Diazyme 256 probyotik içerisinde bira mayasıda var yine versela laga b-pure gibi ürünlerde var.

Sadece bira mayası almana gerek yok kuşlar için içinde bira mayası olan probiyotik alırsanda olur tek bir markaya odaklanma.Diazyme 256 probyotik içerisinde bira mayasıda var yine versela laga b-pure gibi ürünlerde var.
Evet baktım hepsine diazyme kullanıyorum zaten ama bana aktif olanı lazım

Bildiğim kadarıyla zaten suluğa kattığın zaman suyu çekerek maya aktif hale geliyor.Hani suyu çok soğuk yada çok sıcak olmadıktan sonra aktif haldeki maya elde etmiş oluyorsun.Veterner dediği acaba çözelti halinde yani maya kültürü aktif heralde.Çok bir fark olacağını zannetmiyorum

Diazeyme 256 kullanırsanız bira mayasına gerek kalmaz. Bira mayasındaki mineral ve vitaminler için kullanacaksanız o ayrı tabi. Ama onu da multivitaminle aşarsınız.

Bildiğim kadarıyla zaten suluğa kattığın zaman suyu çekerek maya aktif hale geliyor.Hani suyu çok soğuk yada çok sıcak olmadıktan sonra aktif haldeki maya elde etmiş oluyorsun.Veterner dediği acaba çözelti halinde yani maya kültürü aktif heralde.Çok bir fark olacağını zannetmiyorum
Peki bunu yem yada mamaya katincada nasıl aktif olur bir diğer sorumda içinde sarımsaklı olması sorun olur mu?

Diazeyme 256 kullanırsanız bira mayasına gerek kalmaz. Bira mayasındaki mineral ve vitaminler için kullanacaksanız o ayrı tabi. Ama onu da multivitaminle aşarsınız.
Benim kullanma sebebim kuşum göz nezlesi oldu yakın zamanda bildiğim kadarı ile aktif Bira mayası yemden alınan emilimi arttiriyormus bende onun için kullanmak istedim kuşum kilo vermişti epey ciftlescek yasa geldiler ilk yavruları almak istiyorum inşallah bunun için kuş kondisyon kazansın vs diye kullanmak istedim

Kullanmanızda sakınca yok tabi. Ama dediğim gibi profesyonel probiyotik kullandıktan sonra çok da gerek kalmaz.

Geri