petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alıştı bi konuşmadı!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    kuşum erkek bana alıştı oğlum gibi aynı ama bi konuşmadı napmam lazım sorunu varmıdır. konuşmassada olur onu vermemde yani konuşsa daha iyi olur ne yapmalıyım.

2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Benimki de alıştı , konuşmadı. Oysaki konuşsun diye almıştım. Ama bana öyle güzel alıştı ki boşverdim konuşturmayı :D

3. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    :D benimkide öylede konuşsa daha iyi olcak

4. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    konuşturmada altın kurallar sabır ve ilgi günde 15-20 dk konuşarak öğrettim ben konuşurken kuş dikkatlice azıma bakıyodu bi gün napıyo öle die baktm aşkım dşo dnyalar bnm oldu :D

5. ulaskarakas

Alıştırma olayını nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar? daha alalı 15 gün oldu 6 aylık sanırım ama bir turlu ele alıstıramadım? erkek ve tek mavi renkte önerınız nedır? gercekden ele alısmasını cok ıstıyorum

6. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    forumda ele alıştırmayla ilgili konular var sanırım oralarda bulursn birisi vardı gofretin sahibi onada sorabilirisn

Sayfayı Paylaş