Karadeniz Pet

Elime nasıl alıştırabilirim

Alya Ejder

Yeni Üye
dişi bir kuşum var.eşi vardı ama kaçtı.şimdi çok keyifsiz ne görse ısırıyor.internetteki tüm yöntemleri denedim olmadı elime gelmiyor.aradasım bana 2 gun aç bırak sonra onu sal eline yam koy alışır dedi. kuşa bişey olurmu .bilgisiolan başka yöntemlerde söyleyebilirmi

2 Gün Çok Uzun Bir Süre 4 5 Saat Aç Kalırsa Yeterli Bence Sonra Yavaşça Elinizi Kafes Sokun Elinizden Yedirin Çokda Bir Faydası Olacağini Zannetmiyorum Aslında bana Kalırsa Yavru İken Alıştırmak En Rahatı Öbür Türlü Cidden Zor.Kuşunuz Kaç Yaşında

Kuşu aç bırakıp elinizden yem yedirseniz bile yine alışacağını sanmıyorum

Sevdiği yiyecek veya oyuncağı varsa onu elinize alıp kuşun gelmesini sağlayabilirsiniz.

kuş her şeyden korkuyor bu arada bi arkadaşim o yöntemle kuşunu çok güzel alıştırmış kuş ona konuyor bşka yerekonmuyor yemden başka bişeyde yemiyo

Kuşu aç bırakmak gereksiz bir eziyet bana göre yemlikler dursun elinizde yem görünce yemeye yine gelir ama tercih sizin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

söyle söyleyim o arkadaşınızın kuşu arkadaşınıza ihtiyacı olduğunu bildiği için ona konuyor , siz aç bırakarak değil sevgiyle yaklaşırsanız gerçek samimiyeti verirseniz zaten herşey kendiliğinden gerçekleşir ona bir arkadaşına yaklaşır gibi yaklaş , sen arkadaşının aç durmasına razı olurmusun ben olmam.

Geri