petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elime nasıl alıştırabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alya Ejder tarafından 22 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    dişi bir kuşum var.eşi vardı ama kaçtı.şimdi çok keyifsiz ne görse ısırıyor.internetteki tüm yöntemleri denedim olmadı elime gelmiyor.aradasım bana 2 gun aç bırak sonra onu sal eline yam koy alışır dedi. kuşa bişey olurmu .bilgisiolan başka yöntemlerde söyleyebilirmi

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    2 Gün Çok Uzun Bir Süre 4 5 Saat Aç Kalırsa Yeterli Bence Sonra Yavaşça Elinizi Kafes Sokun Elinizden Yedirin Çokda Bir Faydası Olacağini Zannetmiyorum Aslında bana Kalırsa Yavru İken Alıştırmak En Rahatı Öbür Türlü Cidden Zor.Kuşunuz Kaç Yaşında

3. serdar_gs

serdar_gs Member

Beğenileri:
    11
    Kuşu aç bırakıp elinizden yem yedirseniz bile yine alışacağını sanmıyorum

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Sevdiği yiyecek veya oyuncağı varsa onu elinize alıp kuşun gelmesini sağlayabilirsiniz.

5. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    kuş her şeyden korkuyor bu arada bi arkadaşim o yöntemle kuşunu çok güzel alıştırmış kuş ona konuyor bşka yerekonmuyor yemden başka bişeyde yemiyo

6. serdar_gs

serdar_gs Member

Beğenileri:
    11
    Kuşu aç bırakmak gereksiz bir eziyet bana göre yemlikler dursun elinizde yem görünce yemeye yine gelir ama tercih sizin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    söyle söyleyim o arkadaşınızın kuşu arkadaşınıza ihtiyacı olduğunu bildiği için ona konuyor , siz aç bırakarak değil sevgiyle yaklaşırsanız gerçek samimiyeti verirseniz zaten herşey kendiliğinden gerçekleşir ona bir arkadaşına yaklaşır gibi yaklaş , sen arkadaşının aç durmasına razı olurmusun ben olmam.

Sayfayı Paylaş