Karadeniz Pet

Allah dualarımı kabul etti.

• Konbuyu başlatan llua66yzgtll
  • Başlangıç tarihi
L

llua66yzgtll

Guest
Öncelikle paylaşacağım fotoğraflar yüzünden Sevtap abladan özür diliyorum.
Ama daha fazla dayanamadım. Ve işte o fotoğraf !

41 kere maşallah allah sahibine bağışlasın.

Amin amin. Şuan hem sevinçten uçuyor hemde sevtap ablanın derdine kederleniyorum. Çok karmaşık duygulara sahibim ...

Ay ablacığım şükürler olsun şükürler! Maşallah maşallah 100 kere 1000 kere! Ay çok sevindim çokkkkkkkkkkkkkkkkkk yemin ederim çok sevindim. :D Çünkü seninde benim gibi beklediğini o kadar çok iyi biliyorum ki. :) Ay ablacığım torun sahibi oldun sende artık!!!!!!!!!! Nolur maşallahlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. :)

tg1mr.jpg

ağlamak üzereyim ağlamak... Gözlerim doluuu abla çok güzel bir duygu darısı olmayanların ve ozellikle senin başına :D

Ahaha önce Sevo ablanın başına diyeceksin. :D Ablacım ay şunun güzelliğine bak oy nolur iyi bak anne babaya. İyice beslesinler bu minnağı. Çok şükür ya sonunda oldu oldu! Bak ummadığın anda birden oldu. :) Ay ben iyice şapşal oldum sanki benim kuşum yumurtladı o kadar çok sevindim ki!

Surekli acip bakma bide kontrol et burda kus beslenmemis 2 saat icinde beslemesi laxim hayirli olsun

şimdi ne zaman çıkmış bilmiyorum birde nasıl anlayacağım

allah tüm kuş severlere bu duyguyu nasip etsin.bizim kuş birinci yumurtayı verdi 4 gün oldu tık yok

Hayırlı olsun..

İşte hendek işte deve ya atlarsın ya düşersin

:) Maşallah güzel bir duygudur.Allah herkese nasip etsin..

Önce senin olsun da :) seleninki zaten hazırlıkta bende zamana bıraktım olacak inşallah ilerde ama senin inşallah en yakın zamanda olur ve muradına erersin :)

Ay Aslı beni çok duygulandırdın. :) Çok teşekkür ederim. Hayırlısı olsun inşallah. :)

Geri