Karadeniz Pet

Allah rızası için yardım çok acil bir durum anlık

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Kuşum şiddetli şekilde salya sümük kusmaya başlladı az önce elimdende birşey gelmiyor durgunlaştı aşırı kusuyor bir yandanda yem yiyor köpüklü kusmaya başladı birde.Şu anda tüneyin üstünde kanatlırı kartal gibi açık şeklde uyuyor sallanarak.

Son düzenleme:
Benim kuşuma da aynısı olmustu. Büyük ihtimal kursak da bir problem var.

Bulunduğumuz şehirde kuştan anlayan veteriner yok maalesef. Telefondan bir veterinerden yardım aldım sehirdisindan. Enfeksiyon dedi ama yolladığı ilaçlar h.sonuna denk geldiği icin kargo gec geldi. Cok uğraştık ama kuşumuzu kaybettik. Teşhiste diskisinin durumu da önemli. Bu yüzden sizin belki baska birşeydir o yüzden korkmayın öncelikle ve bu konuda tecrübeli üyelerden de fikir alin ve kuşlardan anlayan bir veterinere götürün kuşu. Cok gecmiş olsun durumunu paylasın lütfen burada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Aynısı olacak diye birsey yok( insallah da olmaz). Zamaninda doğru tedaviyle hiçbirşeyi kalmaz kuşunuzun

kuşun ve kakasının fotosunu atsanız ustalar yardımcı olur

Eylül hanım çok teşekkür ederim kuşunuzada üzüldüm, zaten cennete gitti keşke kaybetmesek.bu arada kuşumun durumu iyi normale döndü tekrardan allah razı olsun.

sağolun Erdal bey cok değerli sevgi dolu hayvanlar dediğiniz gibi keşke kaybetmesek ama yapicak birsey olmuyor bazen. Cok sevindim iyi olduğuna tekrar gecmiş olsun

Çok teşekkürler sağolasın,amoklavin oral süspansiyonu kuşuma solunum yolu için vermişti veteriner etkili ilaç sıkıntı yaşayanlar kullanabilirler agızdan 3 damla sabah 3 akşam 3 damla,kullanacak olanlar eczaneden damlalık alsınlar sıkmalı ,baş kısmı pompalı gibi yumuşak kolaylık saglıyor,enjektör zor oluyor olmuyor,10 gün tedavi kuşum iyi çok şükür,demekki amoklavın kusmayada iyi geliyormuş ögrenmiş oldum,ımnun 44 vitaminde verdi yanında agızdan 1 damla 15 gün tedavi süresince, fiyatı 44 tl umarım herkeze yardımcı oluruz,acil şifalar kuşlarımıza.

Son düzenleme:
Geri