petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah rızası için muhabbet kuşundan anlayan yardım etsin...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Stark tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Stark

Stark Guest

Ya arkadaş böyle bişi olamaz bu nedir 1 ay önce erkek muhabbet kuşum ve 7 aylık ile 2 aylık 2 yavrusu durup dururken birden felç gibi bişi oldu nefes alıp vermeleri hızlandı ve 3 ü de öldü şimdi daha yeni 40 günlük ve 38 günlük 2 yavruma aynı şey oldu durup dururken birisi öldü biri can çekiyo bu nedir bu nasıl bişidir bi açıklamada bulamıyorum...:(

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun
    üniversite lerin veterinerlik bölümleri
    otopsi yapıyormuş
    en azından neden olduklerini
    ogrenir tedbir alırsın

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kullandiginiz kafes ve diger malzemelerin hepsini atin..Onlarda herhangi bir hasere yada farkli bir sorun olabilir

4. Stark

Stark Guest

Kardeşim öyle olsa en küçük yavrum ve 2 yaşındaki annesi de ölürdü onlar duruyo

5. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    OnLarada birşey olmayacağının garantisi yok. Ustamızın tavsiyesine uymanda fayda var. Sonuçta onlar bu işin erbapları tecrübelerine dayanarak sana tavsiyede bulunuyorlar.

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tam ben diyecektim takımı taklavatı herşeyi at yada çamaşır suyu ile iyice dezenfekte et ama dikkat et çamaşır suyu kafesin rengini metalini falan bozar

bazıları sadece virüsü taşıyıcı olabilir

Sayfayı Paylaş