Karadeniz Pet

anne dovmus olecek

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Yardim edin anne dovmus kafasi ayagi kanamis tendirduyot ya pansuman yaptik ne yapmaliyim cok acil gizelrim sisti yardim edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

Ya bi yardim edin lutfennn ya gozlerim sisti aglamaktan

Yardim aedinanne dovmus kafasi ayagi kanamis tendirduyot ya pansuman yaptik ne yapmaliyim cok acil gizelrim sisti yardim edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

Ya bi yardim edin lutfennn ya gozlerim sisti aglamaktan
Yara Olan Yere Kantaron Yağı alıp sürün daha çabuk iyileşir birde sizmi rahtsız ettiniz neden dövmüş acaba yavrular kaç günlük eğerki anne dövmeye devam ederse ayırın baba beslesin oda beslemezse size kalıyor beslemek geçmiş olsun resim atabilirseniz daha iyi bilgiler alabilirsiniz

Yara Olan Yere Kantaron Yağı alıp sürün daha çabuk iyileşir birde sizmi rahtsız ettiniz neden dövmüş acaba yavrular kaç günlük eğerki anne dövmeye devam ederse ayırın baba beslesin oda beslemezse size kalıyor beslemek geçmiş olsun resim atabilirseniz daha iyi bilgiler alabilirsiniz

Yem kirmayi biliyor hepdini ayirdim ayirmasaydim diğerleride yaralanacakti

Yem kirmayi biliyor hepdini ayirdim ayirmasaydim diğerleride yaralanacakti
Tamam O zaman Kantaron yağı sürün günde 2 veya 3 sefer daha çabuk iyileşir tekrar geçmiş olsun üzülmeyin tez zamanda iyileşir inş.

[MENTION=10366]Azra BARBAROS[/MENTION] kaç günlük yavrular ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

baba bakar yavrulara

[MENTION=10366]Azra BARBAROS[/MENTION] kaç günlük yavrular ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

baba bakar yavrulara

33 gunluk falan babayi yanlarina koyayimmi annede yumurta var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

Tamam O zaman Kantaron yağı sürün günde 2 veya 3 sefer daha çabuk iyileşir tekrar geçmiş olsun üzülmeyin tez zamanda iyileşir inş.

Teşekkürler insallah atlatir

gerek yok o zaman ama dışının kacıncı kuluçkası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

bır de dövülen yavrunun gaga saglam mı ?

gerek yok o zaman ama dışının kacıncı kuluçkası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

bır de dövülen yavrunun gaga saglam mı ?

Disinin 1. Kuluçka birde gagada bir sorun geremedim ama kenari kanamis pihtilasmis sanki

bence dişiyi dinlendırın bıraz erkegı ayırın yanından 20 gun kadar dınlensın bır ihtimal yenı cıkan yavrularada aynı seyi yapabılır ama tercih sizin tabi

dövmesi için erkek-dişi fark etmiyor. benimki de 1 hafta kadar önce dövdü yavrularını tüylerini yoldu, teki kel dolanıyor şuanda ve hepsi de erkekmiş yavruların. tekrar yumurta yaptığında yavrusunu unutuyor kimi kuş benimki de öyle. hatta kızgınlığından yumurtasının tekini kırdı tekini de yedi :S

Ayırmak Bence 2 Plan Çünkü Yumurtlayacağı zamanda yuvadaki yavrulardan kurtulmak ister başıma geldi ben çok ufak hasarla kurtuldum ama sebebi tekrar kuluçka dönemi şahsi fikrim

Geri