Karadeniz Pet

Anne öldü :(

Salih ÇEVİK

Meraklı Üye
Moralim çok bozuk arkadaşlar kuluçkadaki anne kuşum ölmüş 2 yavrusu çıkmıştı neden öldüğünü anlamadım o yavrular nasıl büyücek baba besliyo yavruları gerçi ne yapmam lazım lütfen yardım

geçmiş olsun üzüntünü anlarım benimde yavrulayan kedim ölmüştü yavrular yem yemiyordu çok zor olmuştu büyütmem

baba o yavruları çok rahat büyütür ama diğer yumurtalar dolu olsa bile büyük ihtimalle çıkmaz

Babaya çok iyi bakarsan baba büyütür mamasını eksik etme.

Babaya mama takviyesi yap çok iyi bakman lazım tabi bu arada sürekli bakarak babayıda strese sokma

Moralim çok bozuk arkadaşlar kuluçkadaki anne kuşum ölmüş 2 yavrusu çıkmıştı neden öldüğünü anlamadım o yavrular nasıl büyücek baba besliyo yavruları gerçi ne yapmam lazım lütfen yardım

sen hiç merak etme seneler önce benimde aynı durum olmuştu ve baba yavruları büyütmüştü..babası yavrularına çok iyi bakacaktır..

Gözlemlediğim kadarıyla çok iyi bakıyo ilk göz ağrım ölen kuşumu sonradan yanına eş almıştım çok üzgünüm şuan saolun arkadaşlar inş o 2 yavru büyür şimdi mamaya başladım zaten

Başınız sağolsun inşallah baba beslemeyi bırakmaz eğer bırakırsada belli bir şeyden sonra sizde besleyebilirsiniz.Çok zor Allah yardımcın olsun.

Geri