petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtaların annesi öldü.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Komşunun erkek kuşuyla benim dişi kuşumu çifleştirdik.Bir kaç gün önce yumurtladı 3 tane yumurta vardı ama bu sabah kuşun yuvalıkta ölü bulduk.Acaba neden öldü ve ymurtaların yaşama ihtimali varmı?

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Malesef disi olmadan yavruda cikmiyicaktir yumurta sıkısmasi olms olabilir

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet öyle olabilir. bu forumda bakıcı dişi kuşlar oldugunu duydum onlardan alabilirsin dostum. hemen.

4. kartall82

kartall82 Guest

yumurtalara ve kuşa üzüldüm kuşun ufaksa yumurta sikismasi yada ters gelmesi olabilir

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Kusu durmadan ciftlestirip kulucka donemi cok yasadiysada olebilir.benim kusum oyle olmustu

6. Abdüssamed ŞİŞMAN

İlk defa kuluçkaya yatmıştı.Onun yerini başka bir kuşla doldurmaya çalışcam.

7. Mana

Mana Guest

Daha doğamadan annesiz kaldılar :(

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşun kendi yumurtası varsa kendi yumurtaları dışındaki yumurtaların üzerine yatar ya da yavruları varsa yuva içine bırakacağınız yavrulara da bakar, bu kuşlara bakıcı kuş denir, özellikle Jumbo yumurtaları ve yavruları yerli kuşların yuvasına bırakırlar, çünkü yerli kuşlar genellikle çok iyi bakıcıdır...

Sayfayı Paylaş