petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

anne zarar verir mi !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kenan Tosun tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kenan Tosun

merhaba arkadaşlar. kuşlarım dün itibari ile çiftleşti. bir aksilik çıkmazsa haftaya ilk yumurta gelir diye tahmin ediyorum. 18 gün kuluçka süresini de eklersek 15-20 haziran gibi yavrular çıkmaya başlar. benim sıkıntım bundan sonra başlıyor. yavruların yeni çıktığı bir dönemde tatile gireceğim için haziran sonunda memleketime gitmem gerekli. kuşları da yanımda taşıyacağım dolayısıyla. bu durumda anne yavrularına bir zarar verir mi bilmiyorum. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi lütfen beni ne gibi sonuçlar bekliyor. şimdiden teşekkürler

2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Kuslar Yerlerideğiştimi genelde yavrularını beslemiyor ama besleyende var fakat köye kadar bilemixm bm

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#2 Serkan KILINÇ, 18 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2014
  3. Kenan Tosun

yavrularını öldürme riski varmıdır peki

4. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    MalesfEvet vAr

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#4 Serkan KILINÇ, 18 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2014
  5. Kenan Tosun

6. Yusuf Akyüz

Ortam değişikliği kuşların pskolojisini olumsuz etkileyebiliyor. Her türlü risk mevcut.

7. Kenan Tosun

şimdiden sıkıntısı düştü içime

Sayfayı Paylaş