petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Antibiyotik süresi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ekim 13 de ilk kuluçkamdaki yavrum için veterinerden antibiyotik almıştım kendi kutusundan çekip ağzı mantarlı şişeye bastı o günden beri hiç açıp kullanmadım güneş görmedi suan 3. kuluçkamdaki yavru hasta ona vermeyi düşünüyorum sizce bozulmuşmudur ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

güncell arkadaşlar yavru için geç oluyor nefes alış verişi çok hızlı.

#1 Ozan Demir, 16 Ocak 2014
    Son düzenleme: 16 Ocak 2014
  2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    güneşle alakası olmadıysa hiç bişey olamamıştır.yeterki kapağı iyi kapalı olsun

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Abim güneşle alakası yok poşet içinde ayrıca kapağı çok iyi nası diyim hani iğne batırıp içinden çekilen cinsten bozulma yok diyorsan 1 damla veriyorum yavruya ?

Sayfayı Paylaş