Karadeniz Pet

Ardap parazit spreyi

• Konbuyu başlatan Sinan ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
Vilmectin çok etkili. Sadece 1 damlayı kuşun ensesine yedirerek sürün yeterli bit mit hiç birşey bırakmaz. Yalnız çok kuş için pratik değil.
Ardap sadece biraz püskürtmek yeterlidir. Gerçekten denildiği kadar etkilidir.

kardeş vilmectin i enjektor ile 2ml grm çekip yarım litre suya karıştırıp kafeslere sıkabilirsin 2 ayda birde enseye bir damla damlatırsan sorun olmaz. kolay gelsin

w1Yj5j.jpg
[/QUOTE]

hocam bu süpervit forte nasıl bı vitamin acaba onerırmısınız

sprey alacaksan koreuma amaçlı crysamed öneririm

Vilmectin ve biotoks daldırma çözeltisi ile kökünü temizleyebildim ben bitlerin.

eczaneden göz damlası enjektörü isteyin kuşun kafasının sol tarafında ense kısmın da damar var 1 damla damlatın bit bire dış parazit hiç bişey kalmaz cok etkili bi ilaç sadece veterinerlerde bulabılırsınız. ardap ise haftada 1 kere bit pirenin yoğunluğuna göre kafes içi yuvalık tünek v.s ve kuşun başını elinizle kapatıp alt ve kanatlara çok olmamak kaydı ile püskürtün o da az bi mitar hava alması lazım.. etkili çözüm olur orjina ardap kabartmalı ambalaj oluyor tüpün üzerine işlenmiş oluyor altın da seri ve nosu var.sahteside dışı kahıt yapıştırma oluyor...

(üşenmedim çevirdim.)

QUIKO ARDAP SİNEK VE BİT İLACININ tercümesi

haşarat ve sinek mücadele için evrensel kullanım.

hızlı ve uzun vadeli etkisi ile 6 haftaya kadar etkili.

DOZAJ VE UYGULAMA TARİFİ:

Yüzeyler hafif nemli görününceye kadar haşarat ve sinek görülen yerlere Ardap- sprey yaklaşık 30 cm mesafe ile püskürtülür.

Nesne ve yüzeylere eşsiz püskürtme sayesinde 6 haftaya kadar sürekli bir etki sağlar.

TEKNİK DETAYLAR

Türler : Köpekler, kediler, kuşlar

Ürün ağırlığı: 599 gr

Ölçüler: 6.5 x 34.5 x 6.5 sm

Model numarası :077465

Ürün Formu :Sıvı

Boyut :750 ml

Özellikler : pire haşarat ve Kullanımı kolay, hijyenik savunmaya kene

pire ve kene için özel uygulama alanları

Hiçbir pil gerektirmez

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ürün özellikleri:

*Yeni geliştirilmiş formül ile 6 haftaya kadar uzun süreli etki

*Her türlü zararlılara Karşı

*Güvercinler , kuş kafesleri, hayvan barınağı ve kulübelerde akut haşarat istilası olarak.

*Her türlü tarım alanlarında kullanım için

*Etkili bir biçimde hemen hazır.

*Hayvanlara direkt püskürtülmez.Kafes, ahır veya köpek kulübesine uygulanır. Büyük alanlar ve ahır için tavsiye edilen seyreltme püskürtülür

TALİMATLAR:

*haşarat uçuşan yerlere 30 cm mesafeden Ardap Sprey püskürtülür

*Yüzey hafif nemli görünmelidir

*Sinekler ve haşaratta öldürme etkisi temastan hemen sonra ortaya çıkar

*Nesne ve yüzeylere, bir defalık püskürtme ile 6 hafta için uzun dönemli bir etki süresine izin verir

*Kullanmadan önce iyice çalkalayın!

* Uygulama sonrasında hiçbir nahoş koku ve huzursuzluk oluşturmaz.

*Uygun havalandırma için uygulama sağlar

*Lekesiz kurur. Sadece hassas alanlarda ihtiyatlı olun.

Pestisit sprey. Dikkatli kullanın. Kullanmadan önce etiketi ve ürün bilgilerini okuyun.

ÖNEMLİ BİLGİLER

GÜVENLİK UYARILARI

Tehlike Sınıfı 2

Tehlike sembolLERİ

K + (derece yanıcı)

N- (çevre için tehlikeli)

EMNİYET

Basınçlı kap!!!

50 ° C üzerinde güneş ışığı ve sıcaklıklarDAN koruyunuz. kullanımdan sonra delmeYİN veya yakmayın. ateş kaynaklarından uzak tutun - sigara içmeyin. yeterli havalandırma olmadığında PATLAMA İHTİMALİ. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Sudaki organizmalar için çok toksiktir, uzun süreli olumsuz etkilere neden olabilir. Sürekli maruz kalma cilt kuruluğu ve çatlaklara neden olabilir. Dumanı baş dönmesine neden olabilir. permetrin içerir. Alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Gıda maddeleri, içecek ve gıdalardan uzak tutunuz. aerosol teneffüs. Göz ve deri ile temasından kaçının. Kanalizasyona boşaltmayın; Bu ürün tehlikeli veya özel ATIK KUTULARINA ATILMALIDIR . Kaza durumunda veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız veya Yutulduğunda, hemen tıbbi yardım alın ve bu KUTUYU VEYA ETİKETİ DOKTORUNUZA gösterin

*İyi havalandırılan yerlerde kullanınız.

* Yerleşim alanlarındAN UZAK BİR MESAFEDE KULLANIN.

*BöcekLERDE güvenle kullanABİLİRSİNİZ.

. Kullanmadan önce etiketi ve ürün bilgilerini okuyun.

ÜRÜN GÜVENLİĞİ

BU ÜRÜN İÇİN, GÜVENLİK TAKİBİ

!!! Uzun süren etkilerle sudaki yaşam için çok toksikTİR!!!

!!! Sudaki organizmalar için çok toksiktir!!!

!!! Uyuşukluğa ve baş dönmesine neden olabilir!!!

!!! Deri tahrişine neden olur!!!

!!! Alerjik deri reaksiyonuna neden olabilir!!!

!!!Ciddi göz tahrişine neden olur!!!

!!!Son derece yanıcı aerosol.!!!

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Uyarı: Böcek LERDE güvenle kullanım.

Kullanmadan önce etiketi ve ürün bilgilerini okuyun.

EĞER

... terasta karıncalar?

... Evde Uçan?

... yatak odasında sivrisinekler?

... bahçede eşekarısı?

... köşelerde örümcekler?

... böceklerle genel sorun?

VAR SA KULLANABİLİRSİNİZ.

ARDAP YARDIM.

Quiko ARDAP Pestisit sprey haşere için evrensel bir ÜRÜNDÜR ve 6 haftaya kadar HIZLI ve uzun vadeli etkisi ile haşaratla mücadele eder.

Bu bir mideye ve iletişim insektisit ve haşerelerin her türü için geçerlidir.

güvercinlikler kuş kafesleri, hayvan ahırları ve kulübelerde akut haşarat istilasında,.

tarım alanları her alanında kullanım içindir.

TALİMATLAR

yüzeyler hafifçe nemli görününceye kadar sinek VE HAŞARAT GÖRÜLEN yerlerde, Ardap spreyi ile yaklaşık 30 cm mesafeden püskürtülür.

Anında Ardap sprey öldürme etkisi hemen haşarat ile temas ettiğinde meydana gelir. nesne ve yüzeylerin bir defalık püskürtme 6 hafta için bir süre etki izin verir.

Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Hiçbir nahoş koku rahatsız uygularken.

Uygulamadan sonra yeterli havalandırma sağlamak gerekir.

Not: Bu arada, https://www.mybestpetshop.com/quiko-ardap-parazit-spreyi-750-ml-p-5789.html
ürün orjinal. Ben aldım.
SON KULLANMA TARİHİ:01/2022

Geri