Karadeniz Pet

Arkadaslar Acill Yardim Edermisiniz

• Konbuyu başlatan Enes Sarifakioglu
  • Başlangıç tarihi
E

Enes Sarifakioglu

Guest
Ben kusuma es aldim aldigim kus disi kuslarim opusuyor ve kafalarini kasiyorlar ama ciftlesmiyorlar disi olan yuvaliga hic girmiyor arada bir kafasini yuvaliga sokuyor ama hic girmedi ne zaman ciftlesirler disinin yuvaliga nasil sokabilirim cevap yazabilirmisiniz acemiyimde yardim edin lutfen

Kardeşim acil olan bir durum yok, yuvarlığa sokmak senin elinde değil, kuş zamanı gelince çiftleşir, sabretmek lazım

hızlandırma gibi bir şansınız yok sadece nijer tohumu ve mama takviyesi yapabilirsiniz

Bol bol vitamin mama vermen lazim sağlıklı olmaları işin ama sprun kuşlarda değil, sen çok acele davranıyorsun, 10 çift kuşum var daha yeni yumurta alacağım, sabretmen lazım arkadaşım, kuşları çok rahatsız etme, yüksekte sessiz bir yerde dursun, kafesini sürekli temiz tut gerisini onlara birak

bi kere acil bi durum yok niye acil diyosun anlamadım milleti telaşlandırma şu anda yorum yapacak arkadaslar bile yapmayacak

Ne kadar acil bi durummus yaa

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pardon arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Kusuma yeni bir es aldim yuvaligi taktim sularij vitamin var baska ne yapayim

onların ne zaman ciftlesecegi yuvaya girme sıklıgı bunlar kuslarınla ilgilidir sizin yapabileceginiz bişey yok ama sen ortamı saglayabilirsin onları kızıstırabilirsin kızıstırmak için nijer tohumu mama ver ortam içinde kusları cok rahatsız etmeyın yeter
saygılar

Koydugunuz ortamda rahat olsunlar korkmasinlar yani. Tek tunek koyun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek tunek olmasi verektiginden eminmisin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Tek tunek olmasi gerektiginden eminmisin

Havuç ver daha çabuk kızgınlaşır ama öyle beklediğin gibi olmaz zamanla olur her şey.

Geri