Karadeniz Pet

slm arkadaşlar 2 çift muhabbetim var tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
arkadaşlar 2 çift muhabbetim var bir çiftin 3 adet yavrusu var daha iyisi için tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.resim eklicem ama nasıl eklicemi bulamadım.

hızlıresim.com a fotoğraflarınızı yükleyin oradaki forum lindkini buraya kopyalayın ve cevapla butonuna basın.. Maşaallah kuşlarınıza

20141027_140217.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

tmm yapmaya çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

B9nElp

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

B9nElp.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

gLgndO.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

B9nEVM.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:36 --

4RADd7.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

VyOl5B.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

resimler tamam şimdi yorumlarınızı bekliyorum şindiden teşekkürler

Parçalı sarı ve mavi beyaz yavruların olacak gibi hayırlı olsun. Maşallah.

yavrular koyu yeşil dişi ile sarı erkeğin diğer çiftden daha yavru alamadım onlar daha 1 yaşında bile değiller

Maşaallah çok güzel kuşlarınız var güle güle besleyin

sağolun teşekkür ederim