Karadeniz Pet

Arkadaşlar çok acil yardım

• Konbuyu başlatan kadir18
  • Başlangıç tarihi
K

kadir18

Guest
Arkadaşlar kuşum duvara kafasını vurdu uçarken gagası çatladı ama yem yiyor önceden ısırıyordu şimdi kızdırıyorum o kadar zor ısırıyor ısırdıgıda acıtmıyor önceden acıtırdı biraz.Ne yapmam gerekiyor gagası kırılmadı çatladı yem yiyebiliyormu diye denedım kırıyo yıyor heralde öyle gözlemledim resimde atıcaktım tel yüzüden çok kötü çekiyor atmadım ne yapmam gerekir.insanın çocugu ölmüş gibi canı acıyor bu yüzden birdaha hayvan beslemeyecegim.

arkadaşlar acil yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

rkadaşlar lutfen yardım

raşit bey buyrun o siyah kalın olmayan çizginn üstünde resimde tam bellı olrmu blmyrm ama tam orası ama yem yiyor yine ısırıyor az çok ama çatladıgına eminim yada derınden cızılmıstır ne yapsam geçer

Bana bey demenize gerek yok benim size abi demem gerek ben bişey göremedim ama yinede bir veterinere gitmekte fayda var içini rahat etmiyorsa kırılmış yemler var ondan verin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Kuşunuz henüz çok küçük kaç haftadır sizle acaba?

umarım öyledir çok teşekkürler arkadaşlar

he birde bu arada kuşum dişi dimi hiç önemli degilde benim için dısı demıslerdi forumda son gunlerde mavıye dogru gidiyo sanki ceresi

kuşunuz dişi gagasındaki problem büyütülücek bi sorun değil

ÇOK Çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize vitamin nerdne alabilirim ve nasıl kullanabilirim kusumun daha ,iyi olması için

Geri