petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar cok acil yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sahan tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. sahan

sahan Guest

Arkadaslar kusumu yaklasik 2 haftadir aldim daha oncede yazmistim konuyu ama yardimci olmaniz gerekiyor. Simdi benim kusum ilk geldiginde gaga tasini kafesine takarken kafesten kacti ve odada gezindi ama bunun dogru olmadigini biliyordum bende burda size danistim . Ilk hafta hic yanina yaklasmamam gerektigini sonra yavas yavas kendimi alistirmam gerektigini soylediler. Bende bunu uygulamaya koydum ama benim kusum kafesinden nefret ediyordu haliyle disariyi gorunce ve sabahtan aksama kadar kafesinde dort donup kurtulmanin yollarini ariyordu . Bende tam 4 gundur yemini suyunu degistirmek disinda hic yanina yaklasmiyordum ama odaya girdimki kafesin parmakliklarindan cikmis disariya ve simdi odada dolabimin ustune tunemis ben ne yapmaliyim avucuma almayacagim tabiiki ama kafesine nasil koymaliyim ve bunun yaninda ben simdi egitimi bsdtanmi alacagim yada bundan sonra ne yapmam lazim ne olur acil cevap verin kusumu korkutmak istemiyorum bu arada oncedende soylemistim benim kusum cekoslavak ve galiba 1.5 aylik bir erkek cok hircin bana nasil alisabilir benden nefret ediyor ve surekli kaciyor kendine zarar verebilecek birisi olarak goruyor beni haliyle nasil alisacak bana ne yapmaliyim ve kafesini sevmesini nasil saglayacagim en onemliside simdi kafese nasil sokacagim .

2. Erdi Betis

En basit yakalama olarak havanın kararmasını bekleyeyip ışıkları söndürüp kolayca yakalayabilirsiniz sizi göremeyeceği için kolay bir yöntem ancak birden bire yaklaşmayın korkar yavas yavas yanasın sizi göremeyeceği için rahatlıkla yakalayıp kafese koyabilirsin eğitime yeniden baslamanı vs gerektirecek bir konu görmüyorum şahsım adına

3. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Konduğu yer alcaksa bır yerse mesala ( koltuk,masa, halı ) kafesın altını çıkarıp üst kısmıyla dokunmadan yakalabılırsın yada arkadasın yazdığı gıbı karanlığı kullanabılirsin

4. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çok titizleniyosun. Al eline koy zor durumda isen. Herşeyi enbaştan almak gerekmez. 1 hafta yanına uğrasanda olurdu avuçlama zorda kalmadıkça yeter. Okşa konuş

Sayfayı Paylaş