Karadeniz Pet

arkadaslar cok acil yardim

• Konbuyu başlatan sahan
  • Başlangıç tarihi
S

sahan

Guest
Arkadaslar kusumu yaklasik 2 haftadir aldim daha oncede yazmistim konuyu ama yardimci olmaniz gerekiyor. Simdi benim kusum ilk geldiginde gaga tasini kafesine takarken kafesten kacti ve odada gezindi ama bunun dogru olmadigini biliyordum bende burda size danistim . Ilk hafta hic yanina yaklasmamam gerektigini sonra yavas yavas kendimi alistirmam gerektigini soylediler. Bende bunu uygulamaya koydum ama benim kusum kafesinden nefret ediyordu haliyle disariyi gorunce ve sabahtan aksama kadar kafesinde dort donup kurtulmanin yollarini ariyordu . Bende tam 4 gundur yemini suyunu degistirmek disinda hic yanina yaklasmiyordum ama odaya girdimki kafesin parmakliklarindan cikmis disariya ve simdi odada dolabimin ustune tunemis ben ne yapmaliyim avucuma almayacagim tabiiki ama kafesine nasil koymaliyim ve bunun yaninda ben simdi egitimi bsdtanmi alacagim yada bundan sonra ne yapmam lazim ne olur acil cevap verin kusumu korkutmak istemiyorum bu arada oncedende soylemistim benim kusum cekoslavak ve galiba 1.5 aylik bir erkek cok hircin bana nasil alisabilir benden nefret ediyor ve surekli kaciyor kendine zarar verebilecek birisi olarak goruyor beni haliyle nasil alisacak bana ne yapmaliyim ve kafesini sevmesini nasil saglayacagim en onemliside simdi kafese nasil sokacagim .

En basit yakalama olarak havanın kararmasını bekleyeyip ışıkları söndürüp kolayca yakalayabilirsiniz sizi göremeyeceği için kolay bir yöntem ancak birden bire yaklaşmayın korkar yavas yavas yanasın sizi göremeyeceği için rahatlıkla yakalayıp kafese koyabilirsin eğitime yeniden baslamanı vs gerektirecek bir konu görmüyorum şahsım adına

Konduğu yer alcaksa bır yerse mesala ( koltuk,masa, halı ) kafesın altını çıkarıp üst kısmıyla dokunmadan yakalabılırsın yada arkadasın yazdığı gıbı karanlığı kullanabılirsin

Çok titizleniyosun. Al eline koy zor durumda isen. Herşeyi enbaştan almak gerekmez. 1 hafta yanına uğrasanda olurdu avuçlama zorda kalmadıkça yeter. Okşa konuş

Geri