Karadeniz Pet

Arkadaslar daha ne yapayim siz söyleyin !

• Konbuyu başlatan ersinkorkut
  • Başlangıç tarihi
E

ersinkorkut

Guest
q05vf.jpg

q05yh.jpg

Arkadaslar ben bu kuslara büyük bi kafes aldim oyuncak aldim findik dalindan tünek aldim. Hala yaranamiyorum bi türlü yanasmiyorlar :)
Bugün yine kafesini temizlerken kuslari saldim odaya önce bi saga sola ucustular sonrasinda ise yere bi kondular hic kipirdamadilar.
neyse ben kafesi baska odaya götürüp temizlemeye basladim bunlar kendi odalarinda ayni yerde öyle duruyorlar.
kafesi yerine koydum oturup beklemeye basladim. bi süre sonra yine ucup baska bi yere kondular sonra kafese baktilar bi süre sonra yine ucup kafese kondular sonrada iceri girdiler.
disardan mi korkuyorlar acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
hazır satılan ballı krakerlerden vermeyin

Valla kafesin büyüklüğüyle size alışmasının bi ilgisi yok kendinize alkıştırmadıysanız zor isterse ali ağaoğlunun kuşları olsun farketmez :D

Peki ya kuslari ayirsam ne olur mesela birini versem bir aydir beraberler sikinti yasarlar mi #?

Birde arkadaslar kafesin yarisina kadar tül le kapatsam problem olur mu ?

çok ilgilenirseniz sorun yaşamaz. eğer verirseniz dişiyi verin erkek kalsın. tül problem olmaz

sagolasin , ne bileyim ayrilinca yine ferdi ye baglamasinlar da :)

Kafes kapisini hep acik tutmayi düsünüyorum

Dışarı salma kuşları alismadan ayrica 2 tane olduğu zaman size alismalari çok zor. Kafes mükemmel zaten dışarı salmaya gerek yok o kafeste kocaman bişey baksana :)

Geri