Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum ölüyor galiba

Geçmiş olsun Serkan abi inşallah en yakın zamanda toparlar bizlere güzel haberler verin

Aspur ve dal dari verdik dariyi çok sevdi [emoji4] daha tam kendine gelmedi ama düne göre iyi bugün bol bol yattı YouTube den kuşları dinledi keyfi yerine geldi[emoji3] herkese teşekkür ederim. Veteriner inek doktoruydu hatta ineklere verdiği antibiyotikten verdi [emoji23] ama ben kullanmadım biraz kendi haline bırakayım dedim bakalim

Bu mesaj mobilden gönderildi.

Aspur ve dal dari verdik dariyi çok sevdi [emoji4] daha tam kendine gelmedi ama düne göre iyi bugün bol bol yattı YouTube den kuşları dinledi keyfi yerine geldi[emoji3] herkese teşekkür ederim. Veteriner inek doktoruydu hatta ineklere verdiği antibiyotikten verdi [emoji23] ama ben kullanmadım biraz kendi haline bırakayım dedim bakalim

:)

Geçmiş olsun usta inşallah bi daha olmaz kusuna iyi bak [emoji3][emoji3]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çay suyu 3 damla suyuna koy 1 gün kalsın diğer gün hemen değiştir ishale iyi gelir haftada 1 kullan

Geri