petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar yardımcı olun lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakanserce007 tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. hakanserce007

merhabalar. benim kuşu alalı 5 ay falan oldu. kuşum o kadar uğraşmama rağmen konuşmadı. gayet alıştı, çok sevecen, ders çalışırken rahat bırakmıyor, çok hareketli falan. ama dişi olduğundan şüphe duyuyorum. konuşturamadım ve böyle bana dişi gibi geliyo sanki cinsiyeti. ırkından mıdır yada nedir. bu konulara yabancıyım. önceden bi kuş beslemiştim. bu kuş daha farklı. yardımcı olabilir misiniz, öncelikle cinsiyeti hakkında.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum bu kuşun yası 1-1.5 arası neyini konuşturacksın bunun,bi tane yeni yeme düşen mkuş al onu konuştur derim

3. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz disi gibi gorunuyor.

4. hakanserce007

anladım. peki dişi midir ? ırkı nedir ? yani forumda jumbo, yerli, ingiliz gibi terimler duyuyorum. bunun ırkı neyse ona göre özelliklerine bakmak bilmek için soruyorum

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Dişi bir kuş ve bu yaştan sonra konuşturamazsın. Yavru bir erkek alıp onu konuşturmak için eğitebilirsin.

6. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    Ele gelmesi sizinle oynaması konuşmasını gerektirmez kuş 1 yaşın dan büyük zaten konuşmaz üstelik benim görüşüm dişi,yeni yeme düşmüş bi kuş alıp emek sarfetmeni tavsiye ederim..

7. hakanserce007

Yapacak bir şey yok o zaman:) şimdiye kadar oğlum diye seviyordum bundan sonra kızım derim :) varsın konuşmasın bırakıp başka kuş alacak değilim :) teşekkür ederim herkese.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

bide bilgilenmek için soruyorum, bunun ırkı ne ? yani bu ırklar hakkında kısa bi özetle bilgilenmek istiyorum. mesela benim kuş biraz irice, başka kuşlar görüyorum daha zayıf. hangisi iyi, farkı ne ?

Sayfayı Paylaş