Karadeniz Pet

Arkadaşlar yeniyim bir yardım edin kaç aylık

• Konbuyu başlatan Onur ATAR
  • Başlangıç tarihi
karar verdim yarın geri götürürüyorum, başka yerden bakacağım kuş. Paramı geri verir mi vermezse mecbur ordan alacağım

Sen bilirsin kardesim ama dediğim gibi sen gagasında siyahlık bulabilirsen güzel olur bulamazsanda kafa cizgileri cok sık olan kuslara bak onlarda kolay olur egitim alnı acık kuslar yası erişkin olur tüylerine dikkat et parlak olmasına ve popo kısmına bak ishal durumu varmı tavsiyelerim bu kadar hayırlısı bende kücükken cok kazıklandım kuslar hakkında malesef

Sen bilirsin kardesim ama dediğim gibi sen gagasında siyahlık bulabilirsen güzel olur bulamazsanda kafa cizgileri cok sık olan kuslara bak onlarda kolay olur egitim alnı acık kuslar yası erişkin olur tüylerine dikkat et parlak olmasına ve popo kısmına bak ishal durumu varmı tavsiyelerim bu kadar hayırlısı bende kücükken cok kazıklandım kuslar hakkında malesef

eğer paramı geri vermezse babamla giderim yapacak bir şey yok, yavru diye 7-8 aylık kuşu satıyorsa suç onda sonuçta yavru dediğin en fazla 4-5 aylık olmalı diye düşünüyorum

eğer paramı geri vermezse babamla giderim yapacak bir şey yok, yavru diye 7-8 aylık kuşu satıyorsa suç onda sonuçta yavru dediğin en fazla 4-5 aylık olmalı diye düşünüyorum

yani kardesim gerek yok kalp kırmaya sen gene bak istersen ordan belki sana uyumlu kus bulursun kafa cizgilerine dıkkat et hareketli kuslar seç

he anladım kardesim fazla kus yoktu ozaman baska yerdende bakabilirsin

tek korkum paramı geri vermemesi, 30 tl verdim ben o kusa ve o da kendi cebimden verdiğim para zaten babam falan almadı :( paramı geri vermezse kavga ederek alınır yapacak bir şey yok maalesef

Geri