Karadeniz Pet

arkadaşlarr! bakarmısınız lütfen(ıc parazıt)

tuğçeoralkn

Yeni Üye
merhabalar.iç parazit için ne önerirsiniz arkadaslar?? kuşum kuyrugunu sallıyor nefes alırken agznı acıp kapatıyor. veterıner solunum rahatszlgı dedı ama ıkı antıbıyotık de fayda etmedı. suan boguluyo gıbı nefes zor alıyor sureklı agzından bsey atmak ıster gıbı hapsuruyor:S galıba. iç paraziti arastrdım bütün tüm belrtiler uyuyor. onun ıcın de bi ilac verdi nilverm.suyuna katıyorum ama degısen bısey yok.arastrdm ıvomec varmıs oda tehlıklelı oldugu ıcın korkuyorum cunku sureklı kasınıyor zehrlenme ıhtmalı var.. lütfen bılgısı olan yazabılırmıı cok caresızım:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

bir de bıkac ara ara kusuyor beyaz bı sıvı akıyo agzından.

Geçmiş olsun.
Şu ilacı deneyebilirsin bulursan..

QX5Y7j.jpg

Son düzenleme:
İlaçla ilgili bir fikrim yok ama iç parazit varsa eğer aç karnına yenilen beyaz dutun işe yaradığını okumuştum. Yazıya burdan ulaşabilirsiniz >>> rika

Son düzenleme:
Geçmiş olsun.
Şu ilacı deneyebilirsin bulursan..

QX5Y7j.jpg
teşekkür ederiim çok. peki kesin çözüm olurmu biraz ilerlemiş görünüyorda :(:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

İlaçla ilgili bir fikrim yok ama iç parazit varsa eğer aç karnına yenilen beyaz dutun işe yaradığını okumuştum. Yazıya burdan ulaşabilirsiniz >>> rika

çok teşekkür ederim onuda yediriyim mubişime:(

Geri