Karadeniz Pet

Avi Vit

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest
Arkadaşar bir tane albiona tam beyaz bir kuş aldım erkek ama ishal avi vit aldım yanında 10 liraya aldım kuşu ishal diye henüz 40 45 günlük ele alışık pc yanımda duruyor kafese koydum avi-vit su koydum içiyor yem yemedi ama yer sıkıntı değil

Avivit kullanmadım sizce iyi olurmu

Avisol -Avivit-DeepFix bunlar iyidir

bu 3 ü dışında hiç kullanmadım ve avivitten memnunum bende kullanıyorum.

8-9 ay kadar önce dişim de ishal olmuştu. Ben onun için bir üretimhane sahibinden 1 çay kaşığı türk kahvesini suluğuna koyma önerisi almıştım ve hemen geçirmişti. Sonra nette araştırdığımda kahve kullandıklarını okudum. Irkından fark eder mi bilmiyorum ama geçirmezse isterseniz sizde bir deneyin.

Şuan avi-vit deniyeceğim 1 2 gün zaten küçük 40 günlük popsuna dişkı yapışıyor siliyorum ii bakıyorum paşaya ( :

Avi-vit vermen yeterli sıcak ortamda kalsın mama takviyeside yaparsan daha çabuk iyileşir

Avi-vit en sevdiğim marka ve kullanıyorum. Neden bilmiyorum ama çok güvenilir geliyor.Diğerlerinden daha pahalı olduğu için sanırım. :D

Aynen bende avi vit ve avisolden vazgeçemiyorum.

İshal işte vermeyi kestim 1 çay kaşığının ucu ile kahve attım türk kahvesi iyileşsin öyle vericem vitamin

avi-vit iyidir geçmezse kahveyi dene

haslanmıs patates verebilirsin. vitamin olarak da vitaform öneririm iyi bir vitamindir.

Geri