petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

avisol-A vitamini kullanımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 45 günlük kuşum var avisol vitamini suyuna koyuyorum 2 gün bekletiyorum sonra temiz su koyuyorum 2 gün sonra tekrar vitaminli su veriyorum burda bir kuşçu vitaminli suyu ver 2 gün snra temiz suyu değil tekrar yeni vitaminli suyu ver dedi yani 6 gün vitaminli su önunde kalsın 2 günde bir suyunu yen,le vitamin ekle dedi 6 günden sonra temiz suyu koy 10 15 gün sadece temiz su kalsın sonra tekrar vitamin ver dedi sizce nasıl yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

limonda kuşa verme kuşu zayıflatır dedi ama gördüüm kadarıyla avrupadaki kuşçular özellikle veriyor

#1 Gökhan soydan, 3 Kasım 2015
    Son düzenleme: 3 Kasım 2015
  2. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Avisol a vitamini en kotu vitaminlerden. Petshoplarin 5 tlye sattigi vitaminlerdir. Vitamin onerisi olarak tecrubeli arkadaslar yardimci olacaktir. Ama vitamin suya konur ve bir gün kusa verilir ertesi gun suluk temizlenip temiz taze su konur. Haftada bir kere yapilmasi yeterli. Surekli yapmanin faydasi olacagini sanmiyorum

3. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    avisol a vitamini en iyi multivitamin dedi adam diye aldım

Sayfayı Paylaş