petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avimineral kullanımı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysu GÖKTÜRK tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Merhaba arkadaşlar.
    Avimineral kullanmaya başlıcam da. Prospektüsünde " formülünde Vitamin E bulunan Avi-vit isimli multivitaminimizin AVİMİNERAL ile birlikte kullanılması çok önemlidir." şeklinde yazıyor.Elimde avivit de var.Bunları tek sulukta birleştirip birlikte mi kullanıcam.Yoksa haftanın bir günü birisini,baska bir gunu digerini mi kullanmam gerekiyor? Teşekkürler.

2. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Birlikte Kullanmanın bi zararı olcağını zannetmiyorum

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Üzülerek söylüyorum birlikte de kullansan ayrı da kullansan Biyokimya'nın birçok ürünü fayda sağlamıyor. Bunlar bittiğinde Versele-Laga, Quiko, Nekton öneririm.

4. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Peki,teşekkürler.Elimdekileri bitirdikten sonra daha iyi bi vitamin almaya çalışıcam.Şu an için baika bi fikri olan,bu vitaminleri kullanan yok mu ? Suya birlikte katmayı planlıorum ama ağır gelirse die de korkuorum.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim. Ağır gelmez. Zaten her gün vermeyeceksin. Gün aşırı vereceksin. Tabii vitamini doğal besinlerden(yeşillik, meyve vb) verebiliyorsan hiç verme ilaç ama her kuşta doğal besinleri yemiyor.

6. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Meyve,sebze de veriyorum ama tüylerle ilgili sağlık sorunu yaşıyoruz maalesef.İri bir kuş,bu yüzden verdiklerim yetersiz geliyor.Ben de mineral,aminoasit eksikliğini gidermek için almıştım Aviminerali.Buğday da çimlendirip vericem,bakalım işe yarar umarım.Yardımlarınız için teşekkürler,bugün karıştırıp verdim vitaminini ^_^

Sayfayı Paylaş