Karadeniz Pet

Avimineral kullanımı ?

Aysu GÖKTÜRK

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Avimineral kullanmaya başlıcam da. Prospektüsünde " formülünde Vitamin E bulunan Avi-vit isimli multivitaminimizin AVİMİNERAL ile birlikte kullanılması çok önemlidir." şeklinde yazıyor.Elimde avivit de var.Bunları tek sulukta birleştirip birlikte mi kullanıcam.Yoksa haftanın bir günü birisini,baska bir gunu digerini mi kullanmam gerekiyor? Teşekkürler.

Birlikte Kullanmanın bi zararı olcağını zannetmiyorum

Merhaba arkadaşlar.
Avimineral kullanmaya başlıcam da. Prospektüsünde " formülünde Vitamin E bulunan Avi-vit isimli multivitaminimizin AVİMİNERAL ile birlikte kullanılması çok önemlidir." şeklinde yazıyor.Elimde avivit de var.Bunları tek sulukta birleştirip birlikte mi kullanıcam.Yoksa haftanın bir günü birisini,baska bir gunu digerini mi kullanmam gerekiyor? Teşekkürler.
Üzülerek söylüyorum birlikte de kullansan ayrı da kullansan Biyokimya'nın birçok ürünü fayda sağlamıyor. Bunlar bittiğinde Versele-Laga, Quiko, Nekton öneririm.

Peki,teşekkürler.Elimdekileri bitirdikten sonra daha iyi bi vitamin almaya çalışıcam.Şu an için baika bi fikri olan,bu vitaminleri kullanan yok mu ? Suya birlikte katmayı planlıorum ama ağır gelirse die de korkuorum.

Peki,teşekkürler.Elimdekileri bitirdikten sonra daha iyi bi vitamin almaya çalışıcam.Şu an için baika bi fikri olan,bu vitaminleri kullanan yok mu ? Suya birlikte katmayı planlıorum ama ağır gelirse die de korkuorum.
Rica ederim. Ağır gelmez. Zaten her gün vermeyeceksin. Gün aşırı vereceksin. Tabii vitamini doğal besinlerden(yeşillik, meyve vb) verebiliyorsan hiç verme ilaç ama her kuşta doğal besinleri yemiyor.

Meyve,sebze de veriyorum ama tüylerle ilgili sağlık sorunu yaşıyoruz maalesef.İri bir kuş,bu yüzden verdiklerim yetersiz geliyor.Ben de mineral,aminoasit eksikliğini gidermek için almıştım Aviminerali.Buğday da çimlendirip vericem,bakalım işe yarar umarım.Yardımlarınız için teşekkürler,bugün karıştırıp verdim vitaminini ^_^

Geri