Karadeniz Pet

Avisol vitamin hakkında yardım eder misiniz ?

sude büyük

Meraklı Üye
Avisol vitamin gerçekten zararlı mı ? Vermemem mi gerekiyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Ayrıca ishal ilacı olarakta "Avidiare" kullanıyorum. Avisol-A ve Avidiare iyi markalar mı yoksa kullanmamalı mıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Güncell.. Lütfen cevap verir misiniz ? Herşeye cevap veriliyor ama 15 dakikadır bekliyorum buna cevap yazılmıyor. İhtiyacım var arkadaşlar bir Allah'ın kulu yazamaz mı ?

Avisol vitaminin zararı olacağını düşünmüyorum ama daha iyileri var, ben avisol kullanıyorum...

Emin olun bu konu çok su götürür.
Uzun zamandır kullanıp şu ana kadar zararını görmemiş arkadaşlar kullanın diyecektir.
Kimi arkadaşlar da kullanmayın.
Yani konu sonunda net bir cevap alacağınızı sanmıyorum.
Benim tavsiyemi sorarsanız, vitamin olarak meyve sebze ile eksikliklerini gidermeye çalışın.
Ama ishal gibi durumlar için ne önerebilirim bilmiyorum.

Kullanacaksanız Avisol multivitamin kullanın hepsini alsın ufaklık, 10 tl ücreti var her seferinde 3 damla atabilirsiniz suluğuna... :) Fakat en güzeli kendisi almasıdır meyve ve suyunu verin... :)

Son düzenleme:
Bence en iyisi kendi vitaminizi kendiniz yapın :D Limon,Portakal suyu, Nar damlası vs Be en önemnlis iBitki çayı

Bence en iyisi kendi vitaminizi kendiniz yapın :D Limon,Portakal suyu, Nar damlası vs Be en önemnlis iBitki çayı

Ya benim bir arkadaşım anlattıda onun kuzeni , suluğuna limon damlatıyormuş. Kuşuda normal kuş ömründen bir kaç yıl daha fazla yaşamış. Bunu yapiyim mi sizce.

Ya benim bir arkadaşım anlattıda onun kuzeni , suluğuna limon damlatıyormuş. Kuşuda normal kuş ömründen bir kaç yıl daha fazla yaşamış. Bunu yapiyim mi sizce.

Hayır Suyuna bi kac damla 2 3 damla Vs damlat ben öyle yapıyorum kuşum canlandı valla

Emin olun bu konu çok su götürür.
Uzun zamandır kullanıp şu ana kadar zararını görmemiş arkadaşlar kullanın diyecektir.
Kimi arkadaşlar da kullanmayın.
Yani konu sonunda net bir cevap alacağınızı sanmıyorum.
Benim tavsiyemi sorarsanız, vitamin olarak meyve sebze ile eksikliklerini gidermeye çalışın.
Ama ishal gibi durumlar için ne önerebilirim bilmiyorum.

isal için Takviye şart bence

Geri