Karadeniz Pet

Avisol Ve Vitamin Önerileri

B

BARAN

Guest
S.a arkadaşlar Malum kuşlarımız tüy döküyor ve yavru iken gelişimini desteklemek için vitaminlere başvuruyoruz 5-10 tlye aldıgımız vitaminlerin yarar yerine zararı olabiliyor.

Bugün Petshopda Nette 3-5tl shopda 7 tl Avisol gördüm Kullanan arkadaşlar varmı ?
Bi ara bu ürün hakkında boyalı su deniyordu forumda ....

Bide avi-vit varmış arasındaki farkı anlayamadım ..

Herhangi bi yararı varmıdır?

Yada yavru bir kuşun gelişimi için Önereceginiz başka ek vitamin ürünleri varmı ?

Vitamin Kullanan arkadaşlar Konuya ayrıntılı bilgi verirse memnun olurum zira sitede vitamin önerip duruyoruz fakat 1000 çeşit vitamin var avisolün bile kendi içinde farklı farklı vitamini mevcut bunların hangisi gerçekten yararlı Önereceginiz yada kullandıgınız markaları söylerseniz memnun olurum ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben Avi-Vit kullanıyorum gayet de memnunum. Ama benim sana asıl önerim SERA MINERALS olacak. Sera çok güvenilir bir marka. Bu üründen sonra mubişlerimin tüyleri parladı maşallah.

Evet bu ürün. Ben Avi-Vit'i vitamin desteği amacıyla kullanıyorum. 8 TL'ye almıştım. gittigidiyor'da Sera markasının yan ürünleri de var. Bakabilirsin. Mümkünse al, fiyatı yüksek ama SERA çok iyi bir marka.

Bu ürünü kullanmadım ama dediğim gibi SERA markasını gözü kapalı kullanabilirsin.

zaten üründe kendini belli ediyor hocam almanca yazılar felan yarın bi dolanayım petshopcularda bulacagımı zannetmiyorum bulsam dahi 3-5 liralık avisola 10 diyen buna 30 der artık :)

Ben de baktım geçende. Bitmek üzere çünkü. Maalesef bu markanın ürünleri yok, olsa bile balıklara yönelik ürünler var. Olmadı internetten sipariş vereceğim. Pahalı ama değer.

sera pahalı görünür ama sıradan ürünleri 2.5ml kullanırken serayı 5 damla kulllanırısn sera 2 kusa kullansanız bitiremezsiniz bile son kullanma tarihine kadar

Tahta küçük salıncağı boncuklarla süslemişler. 7 TL. Büyükleri 10 TL. Soygunculuk artık bu kadarı.

ürün petshoplarda 30 lira ama önermem ben size petshoptan almanızı , online sitelerde daha uygun fiyata alabilirsiniz ben petsatıstan aldım 2 sera ürününü ama vitamin yoktu ellerinde

Son düzenleme:
Sen hangilerini kullanıyorsun Ömer?

bronchour ve activ plus soguk algınlıgında veriliyor bro. diğeride istah acıcı giibi vitamin olsa vitamin alcaktım ama bulamadım bunu aldım bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

peşin fiyatına 6 taksitte yapıyor online siteler petshopta bunu bulamazsınız

Yarın siteyi telefondan arayarak bilgi alabilirsin. Ben gittigidiyor'u tercih ederdim şahsen. Çünkü gelen ürüne onay vermeden paran satıcıya geçmiyor. Yine de sen bilirsin.

Yarın siteyi telefondan arayarak bilgi alabilirsin. Ben gittigidiyor'u tercih ederdim şahsen. Çünkü gelen ürüne onay vermeden paran satıcıya geçmiyor. Yine de sen bilirsin.

siteye güvenmedim zatem hocam sanalpazar diye bi site gördüm ondan almayı düşünüyorum Gold a aitmiş....

Şuan baktımda gitti gidiyorda kargoda 5.50tl imiş ürün 25 tlye gelecek çok iyi bence
sağ olun çok yardımcı oldunuz
genelde forumda ben herkesin sorusuna cevap veririm lakin
kimse benim soruma cevap veremiyor :)

15 ml olan vitamin ürünü güzele benziyor. Çok etkili sanırım 15 ml yapmışlar. Denemekte fayda var.

Geri