Karadeniz Pet

ayağını çekiyor

• Konbuyu başlatan Denizci
  • Başlangıç tarihi
Kardeşim soyledıklerım bılımsel bir cevaptır..Sinan arkadaşımız bir dalga aradı cevapta bende biraz kendisine cevaplarda bulundum..Dediğim gibi her şey olabilir..Bilgili bir veterinere götürürsen sana daha bilimsel bir cevapta bulunur..Ve sana yolu gosterır..Benım sana yazdıgım cevapta herhangi bir dalga yoktu.Sacma sorulara hitafen yazılmıstır..Benım sana ılk cevabımda yazdıgım gibi kuşun sağlığı ile bilgi almak ıcın ve durumu ıle ılgılı bılgı almak ıcın iyi ve bilgili bir hekime göstermek şarttır..

Bilginiz olsun isterim ben size hakaret etmedim.Ben sadece dalga geçilmesini tasvip etmeyen bir üyeyim.Kuşlar hakkındada bilgim oldugunu iddia etmedim.Siz beni yanlış anladınız sanırım.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem kusura bakmayın ben kimseyi kırmak istemem.Benimle dalga geçtiginizi söyleseydiniz yine aynı şekilde konuşurdum.Size ilk dalga mı geçiyordunuz diye sordugumda da ikinci yaptıgınız yorumdan ötürüdür.Çünkü anlayamamıştım dalga geçip geçmediginizi bende sorma geregi duydum.Hepsi bu kadar.İyi geceler.

Kuşların üzerine bu kadar da çok titremeyin. Tamam hassas hayvanlar eyvallah ama bu kadar da değil. Boşuna dememiş atalarımız sakınan göze çöp batar diye. Gayet normal bırak dursun mutluluktan tek ayağının üzerinde duruyordur o. :D

Geri