Karadeniz Pet

Ayak sorunu.

Luckybird

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, bugün muhabbet kuşumu 6 saat sora eve geldikten sonra ayağında bir sorun olduğunu fark ettim. Kafesin dışındaydı. eve geldiğimde topallıyordu ve sağ ayağının üstüne ağırlığını veriyor. Gayet keyifli ve normal. Ayağına dokunduğumda ses çıkarmıyor. Rahatça uçabiliyor. Sizce ne olmuş olabilir?

Arkadaşlar merhaba, bugün muhabbet kuşumu 6 saat sora eve geldikten sonra ayağında bir sorun olduğunu fark ettim. Kafesin dışındaydı. eve geldiğimde topallıyordu ve sağ ayağının üstüne ağırlığını veriyor. Gayet keyifli ve normal. Ayağına dokunduğumda ses çıkarmıyor. Rahatça uçabiliyor. Sizce ne olmuş olabilir?
Parmaklarını kapatabiliyor mu? Tünegi kavrayabiliyor mu?

Kırık olsaydı yapamazdı, şişme yada morarma var mı?

Eczaneden voltaren yada teramicyn deri merhemi alın günde 2 kez kulak çubuğu yardımı ile ayak bölgesine az miktarda uygulayın, ayağı tamamen eski haline gelene, tünegi sağlam kavrayana kadar devam edin sonra kullamı sonlandırın.

Kırık olsaydı yapamazdı, şişme yada morarma var mı?

Eczaneden voltaren yada teramicyn deri merhemi alın günde 2 kez kulak çubuğu yardımı ile ayak bölgesine az miktarda uygulayın, ayağı tamamen eski haline gelene, tünegi sağlam kavrayana kadar devam edin sonra kullamı sonlandırı
buraya fotoğraf nerden yükleyebilirim yardımcı olur musunuz?

Maalesef resim ekle butonundan başka bir buton gözükmüyor oradan da urlye geçiş gösteriyor. normal konu açarken de aynı şekilde. ben dediklerinizi uygulamaya çalışayım. teşekkür ederim.

Fotoğrafları aşağıdaki linke yükleyip paylaşın.

Geri