petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aydınlatırsanız sevinirim elim kolum bağlı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve istanbul tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek muhabbetimin yanına dişiyi alalı 3.hafta oldu hiç bir ilerleme yok dişi hala gagalıyor oğlumu dişiyi petshoplar geri almıyor kendisi yerli iri bir kuş.Satmada satamıyorum alıcı yok.Söylediğiniz her şeyi denedim dişide hala tık yok erkeğe zulum etmeye devam ediyor ne yapacağım ben bu dişiyi? sokağa atacak halim yok ne yapmalıyım lütfen siz aydınlatın beni?

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Varsa eğer kafesiniz kuşları ayırınız,bir de fotolarını paylaşırsanız forumdan yorumlar gelecektir.

3. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede kuşları ayır bi kaç hafta,daha sonra dişiyi erkeğin olduğu kafese atmayı dene

4. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    merak ettiğim bir konu var arkadaşlar çoğu kişi uzun süre yavru alamamaktan şikayetçi ve genelde 2 hafta ayırma tavsiye ediliyor yavru alınamayan kuşları bu şekilde ayırarak yavru alabilen varmı varsa yazarsa sevinirim bende dün ayırdım çiftlerimden birini bakalım sonuç ne olacak

5. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Evet bende merak ediyorum işe yarıyor mu verim alan varsa söylesin:D

6. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Kuşları ayırmada ve Erkeğin hakimiyeti konusunda Bayağı etkisi oluyor ben 2 hafta ayırdım Dişi kuş çifthane de karşı tarafa Geçmek için kendini parçaladı ve ayrı iken kızıştırmak için takviye devam şu an birleştirdim Dişi kuşum çok şükür yuvaya girmeye başladı Erkeğe ilgisi biraz arttı ama daha çiftleşmediler kuşları ayırınca folluğu Erkeğin kafesine takınız ve sonrasında dişiyi erkeğin yanına koyunuz

#6 Cihan UYĞUR, 3 Ocak 2015
    Son düzenleme: 3 Ocak 2015
  7. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    erkek şuan yuvalık takılı olan üretim kafesinde dişi kuşu başka kafese ve salona aldım ruh gibi duruyo kafeste :) arada diğer kuşların sesini duyunca haraketleniyor ama çok nadir 2 hafta geçsin bakalım ne olacak

8. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    inş faydasını görürsünüz arada çiftleşme videosu dinletin benimkilerin Bayağı hoşuna gidiyor:)

#8 Cihan UYĞUR, 3 Ocak 2015
    Son düzenleme: 3 Ocak 2015
  9. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kardeş aynı odada birbirlerini görebilecek mesafede olsunlar.

10. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Belli aralıklarla dişileri bir kafese topluyorum 1-2 hafta sonra hangi Erkeğe atarsam kuluçkaya giriyor

Sayfayı Paylaş