Karadeniz Pet

Bakabilirmisiniz anlayanlar bilgilendirirse sevinirim!

serdar1125

Yeni Üye
Kuşu alalı 1 hafta oldu 1 aylık yavru henüz uçamıyor. Az bişey uctu yere indi ve tüy doküldü hemen ve kanadına baktıgımda derisi görünüyor sanırım az bişey yada yaramı anlayamadım. Kuş keyifli yem yiyor ötüyor falan ama hastamı acaba bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim döktüğü tüyler ve kanat resmi aşagıda paylaştım şimdiden teşekkürler...
ccc.jpg vv.jpg

Kuşu koy boyere yada tüneğine tutmadan birkaç resim at.yandan önden filan.

kuşun tüy uçlarında siyahımsı lekeler var. Buda bize kuş da dış parazit olduğunu gösteriyor.tüyleri çok yıpranmış. ensesine vilmectin damlatın ve kafesi iyice dezenfekte edin.düzenli olarak elma sirkeli su ile banyo yaptırın.

Bu videoyu izlemeni öneririm.

Kuşu alalı 1 hafta oldu 1 aylık yavru henüz uçamıyor. Az bişey uctu yere indi ve tüy doküldü hemen ve kanadına baktıgımda derisi görünüyor sanırım az bişey yada yaramı anlayamadım. Kuş keyifli yem yiyor ötüyor falan ama hastamı acaba bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim döktüğü tüyler ve kanat resmi aşagıda paylaştım şimdiden teşekkürler...
Ekli dosyayı görüntüle 12654 Ekli dosyayı görüntüle 12655
kuşun net bir fotoğrafını çekerseniz daha iyi olur

Kuş hiç hasta gibi değil cok akıllı hemen öğreniyor herşeyi acaba değiştireyimmi arkadaslar ?

20170622_163526.jpg 20170622_163537.jpg 20170622_163559.jpg 20170622_163618.jpg

Geri