petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bakabılırmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BAGCILARLI tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Yaksamlar Arkadaşlar benım 2adet muhabbet kusum var dısı kusum son gunlerde yuvaya gırıp cıkıyor yuvanın kapısında oturuyor yuvayı kemırıyor erkek kusla opusuyor acaba çifleşmişlermidir bide televızyonlu oda olduguıcın rahatsız etmemeye dıkkat edıyorum bu muhabbet kuşu işi çok zor dısı kusuma 3 erkek degıstırdım ınsallah bu fayda eder imdiden saolun

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    sizede iyi geceler.

bunlar güzel belirtiler dişi yuva hazırlığında sizin yapabiliceğiniz bişey yok bırakın onların doğası gereği ne yapıcağını bilirler .

haftada 2 kere yumurtalı havuçlu mama yapıp kafese asın kafi.

iyi hobiler.

#2 Ercan Uçar, 22 Eylül 2015
    Son düzenleme: 22 Eylül 2015
  3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Abi dün ilk defa yaptım dişi yedi erkeğe yedırmedı sonra erkekte yedı pıraz fırlattılar ama sonra kafesı yıkadım cok sevdıler

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    kafesi yıkamana gerek yok. haftada bir alt tabanı temizlesen kafi gelicektir. dikkat etmen greken günlük suluk ve yemlik konturolü aşırısı zarar hayvanları strese sokar yumurtlamsını engellersin ;)

5. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Abi ben bıraz acemıyım yemlıklerı kendı dokuluyor sularınıda 2 gunde bırmı temızleyım

Sayfayı Paylaş