Karadeniz Pet

balkonda pvc dolapta üretim !?

Murat NUR

Paylaşımcı Üye
kiracı olduğum için balkonu kapattıramıyorum. onun yerine içerisine 6 yada 8 kafes koyabilceğim aydınlatma penceresi ve havalandırması olan. kışın ısıtıcı ampul yada radyatörle ısıtabileceğim bir dolap yaptırsam.

1) sizce nasıl olur? (verim alır mıyım, mantıklı mı)
2) maliyeti tahminen kaç TL tutar?

neden yaptircagina bagli suntami pvc mi ve srhir neresi soguk iklimmi anpul isitirmi radyator elektirik cok yakarmi nem oranini nasil ayarlican bir suru sikinti bence

neden yaptircagina bagli suntami pvc mi ve srhir neresi soguk iklimmi anpul isitirmi radyator elektirik cok yakarmi nem oranini nasil ayarlican bir suru sikinti bence

pvc düşünüyorum ama masraflı olursa ahşaptan kendim yapabilirim. ısınmayı 2. aşamada düşünüyorum. siirtteyim yağlı radyatörle çözerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Balkon her daim sıkıntı, hele kapatılmayacaksa yazık olmasın hayvanlara. Girme böyle bir işe.

bir türlü işin içinden çıkamadım abi, çiftlerimi çoğaltmak istiyorum ama kirada memur hayatı önümde set oluyor. bölünmüş odalı bodrumu olan bir apartman olsa hemen evi taşıyacam ama o da yok.

Sen iyi bir yer bulana kadar elindekilerle hobiciliğe devam et daha iyi olur. Sonradan üzülmekten iyidir.

aslında düşündüğüm şeyin imkansız olduğu ortada ama yinede hevesler insanın şartlarını zorluyor. dediğiniz gibi ben hobi köşeme bir süre daha devam edeyim belki daha sonra bir hobihanem olur

suntaya göre OSB biraz daha ucuz el becerin varsa balkonuna OSB den 1mt - 2 mt alanı kapatabilirsin... yağmur damlasına suntadan daha çok dayanır...
7k285r.jpg
vEYovm.jpg

PqvEj6.jpg
b5Q47j.jpg

Son düzenleme:
istanbulun neresindesiniz

siirt/kurtalan'dayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

suntaya göre OSB biraz daha ucuz el becerin varsa balkonuna OSB den 1mt - 2 mt alanı kapatabilirsin... yağmur damlasına suntadan daha çok dayanır...
7k285r.jpg
vEYovm.jpg

PqvEj6.jpg
b5Q47j.jpg

öneriniz için teşekkür ederim daha önce OSB ile ilgili bilgiye sahip değildim. bulunduğum yerde temin edebilir miyim bilmem ama balkona OSB den görselde önerdiğiniz yuvalardan yapabilirim. 5-6 plaka OSB alsam iskelete de salma bulsam süper olur. yalnız bu OSB ler 1-2-3 diye ayrılıyor farkları nedir. kaç mm kullanmak lazım acaba bilginiz var mı.

bu sitede kalınlıkları ve fiyatları var ama bunların internet fiyatı olduğunu unutma, sizin memlekette biraz farklı üçretler çıkabilir. 1-2 kodları kalitesi kalitesi farkında

bu sitede kalınlıkları ve fiyatları var ama bunların internet fiyatı olduğunu unutma, sizin memlekette biraz farklı üçretler çıkabilir. 1-2 kodları kalitesi kalitesi farkında

bu sitede derken, forum da mı yoksa link verecektiniz çıkmadı mı