petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Balli kraker ve normal yem HK.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahim08 tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Merhaba balli krakeri yemin içine kirsam nasil olur yani yem ile karistirsam [​IMG]

Nexus 4 cihazımdan gönderildi

2. Elif AKDOĞANOĞLU

kırmadan da yiyebilir, neden kırmayı düşündünüz ? yiyemiyorsa elbette içine kırıp ufalayarak verebilirsiniz, boyut olarak normal yemden farksız olur.

3. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Pek ilgi göstermiyor o nedenle

4. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Bende bazen kırıp yemliğin içine koyuyorum , ama bu gün sitede dolaşırken ballı kraker ile ilgile bir seye rastladım , bunları plastiğe kimyasal ile yapıştırıyorlarmış, bu yüzden de mubişler için zararlı olabilir , ama eğer cok seviyorsa hafta da 1 kere verebilirsiniz

5. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Hmm bende ilk defa duydum zararliysa hiç vermim

6. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    sitede kendi krakerimizi yapmamız için konu var isterseniz oraya bir göz atın ,
    hem daha sağlıklı hem maliyeti daha az

7. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Hemen bakiom

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bu pek kaliteli bir kraker değil yalnız.

9. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Bencede kaliteli değil bal dahi kokmuyor bal dedigin elede yapişır oda yok kandirmişlar beni inş kuşuma bişi olmaz. Attim çöpe

10. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ballı kraker vericekseniz vitakraftın veya versele laganın krakerlerini verin.gerçek bal yapıştırıcı görevi görüyor yani kimyasal yok içinde.ben birde vitakraft perls aldım bugun normal ballı yem.çubuk şeklinde değil.ondanda verebilirsin.

11. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ballı kraker tarifleri gödüm ama içine konulan yumurtalar belli bir süre sonra bozulmuyor mu?

12. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kraker alcaksınız dandik marka sakın almayın.Versele laga ve Kiki marka nın krakerleri çok kaliteli.Alüminyum folyoda geliyo zaten.Ve bence en güzeli darı dalı.hem doğal hemde krakerden bile çok seviyolar

13. Burak Boyacı

valla ben kapalı olarak alıyorum açtıgımda bal kokuyor ve çok kaliteli kuşlarım çok seviyor ve ulasmak için çok çaba sarf ediyor ve eğleniyor :) eğer yoksa güvenebileceğiniz bir kraker sitemizde mevcut yapımı var kendiniz yapabilirsiniz.

14. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Nerden bulabiliriz bizim burdakiler hep sahte

Sayfayı Paylaş