petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyoluk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ümit Yüksel tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ümit Yüksel

Ümit Yüksel New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşum için banyoluk almayı düşünüyorum.Normalde banyo yapmayı sevmıyor gibi ama ne zaman su sesi duysa tüylerini kabartıyor.
    Hagen Vision banyoluk almayı düşünüyorum.kafese takılıyor mu, kullananlar memnun mu ?

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    senn dedigin banyolugu bilmiyrmda benm kusmda banyo yapmiyrdu bende ona banyoluk aldim her koydugumda gelir bir iki defa girer o baska girmez

3. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Benimkilerde girmiyor yere su kabi koyuyorum girmiyor acaba banyoluk alsam girermi?

4. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Çom banyo yapan hayvanlar değil muhabbetler. Bence onun yerine arada bir kap koy yada omzndayken lavaboda elini banyo gibi yap girerse girer. Almana gerek yok bence

5. Ümit Yüksel

Ümit Yüksel New Member

Beğenileri:
    0
    su kabı koyuyorum kenarına geliyor girmeye korkuyor. banyoluk alayım belki bunu sever denemiş olurum.
    teşekürler yorumlarınız için

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Bende bundan var. (Farklı rengi) 2 kapıyı açıp takıyorum, küçük bir boşluk kalıyor yanda. İstese çıkabilir dışarı.

Sayfayı Paylaş