petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesteki Banyoluk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aztec tarafından 11 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Tags:
  1. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    62
    Merhabalar,

Kuşuma dışarıda banyo yaptırmaya çalıştımda ürküp kaçtığından kafese takılan banyoluklardan alıp taktım. Başta çok korktu, şimdi biraz alışır gibi oldu ama içine girmeyip su içmeyi tercih ediyor kendisi:) Kuş her dışarı çıktığında ılık su ile değiştiriyorum ama banyoluktan korktuğu için çok sık olmuyor ve su genelde oda sıcaklığında oluyor haliyle. İçine girebileceğinden de çok ümidim yok ama olur da girerse dışarıda bekleyen suya girince üşümez mi? Hani sıcak havadır diyeceğim ama ılık olmayınca girmek istemeyebilir ya da ona soğup gelip etkilenebilir diye emin olamadım ve sizlere sormak istedim.

Kafesin fotoğrafını da ekliyorum aşağıya.
    Not : Tünekleri şu anda ahşap. Kumlu tüneklerden kurtuldum:)

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Banyolugun icine sevdigi sebzelerden koyup deneyebilirsiniz, benimkileri banyolugun icine ispanak koyarak alistirdim

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Suyun sıcaklığı çok soğuk veya çok sıcak olmadıkça sorun olmayacaktır.

Sayfayı Paylaş