Karadeniz Pet

Kafesteki pozisyonunun nedeni?

• Konbuyu başlatan nur erim
  • Başlangıç tarihi
N

nur erim

Guest
Arkadaşlar kuşum kafeste sık sık resimlerdiki pozisyonu alıyor nedeni ne olabilir
3eae79d9ed26099678b5f743ece69ba1.jpg

9412eab84480698ef31d36c918370e2f.jpg

1edc5e8a2a51b257dc3f3973a0bb55de.jpg
f0a0baa95abc0044c0ee2b30e255f787.jpg

BEnce korkuyor.Benim de kuşum da aynı boyle yapıyordu. Sonradan düzeldi.Kafese müdahele etmedikçe KAçmıyor

benim yavru da aynısını yapıyor. yuvalıkta ki gibi yatmaya çalışıyor. yakında atar üzerinden

benim mubiş böyle yapıyordu telefonla video çektim gizli ısgaranın altına girip dışkısını yiyormuş bide onun altında uyuyordu bende ızgaranın altının iki tarafına dal parcası koydum ızgaranın üstünede ufak kaldıramıycağı ağırlıkta taş koydum uzun bi süre kaldı öyle sonra normale döndü kuş

benim mubiş böyle yapıyordu telefonla video çektim gizli ısgaranın altına girip dışkısını yiyormuş bide onun altında uyuyordu bende ızgaranın altının iki tarafına dal parcası koydum ızgaranın üstünede ufak kaldıramıycağı ağırlıkta taş koydum uzun bi süre kaldı öyle sonra normale döndü kuş
Ya zaten girmeyi beceremiyor alışma sürecinde olduğu için dediğiniz gibi korkuyor heralde

zamanla düzelir elinize alıştırmaya çalışın ve size güvenmesini sağlayın elinizle yeşillik vs verin.

İki ihtimal var ya korkuyor ya da soğuk olduğu için üşüyor. Maşaallah çok güzel kuşunuz var güle güle eğitin

Geri