petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesteki pozisyonunun nedeni?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nur erim tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. nur erim

nur erim Guest

Arkadaşlar kuşum kafeste sık sık resimlerdiki pozisyonu alıyor nedeni ne olabilir
    [​IMG][​IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    BEnce korkuyor.Benim de kuşum da aynı boyle yapıyordu. Sonradan düzeldi.Kafese müdahele etmedikçe KAçmıyor

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    benim yavru da aynısını yapıyor. yuvalıkta ki gibi yatmaya çalışıyor. yakında atar üzerinden

5. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    benim mubiş böyle yapıyordu telefonla video çektim gizli ısgaranın altına girip dışkısını yiyormuş bide onun altında uyuyordu bende ızgaranın altının iki tarafına dal parcası koydum ızgaranın üstünede ufak kaldıramıycağı ağırlıkta taş koydum uzun bi süre kaldı öyle sonra normale döndü kuş

6. nur erim

nur erim Guest

Ya zaten girmeyi beceremiyor alışma sürecinde olduğu için dediğiniz gibi korkuyor heralde

7. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    zamanla düzelir elinize alıştırmaya çalışın ve size güvenmesini sağlayın elinizle yeşillik vs verin.

8. nur erim

nur erim Guest

Elimden hiç bir şey yemiyor acayip derecede korkuyor

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İki ihtimal var ya korkuyor ya da soğuk olduğu için üşüyor. Maşaallah çok güzel kuşunuz var güle güle eğitin

10. nur erim

nur erim Guest

Teşekkürler galiba korktuğundan yapıyor çünkü oda acayip sıcak odada uyuyamıyoruz sıcaktan☺

Sayfayı Paylaş