Karadeniz Pet

ben böyle bişe görmedim

• Konbuyu başlatan Fatih ÇETİNER
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih ÇETİNER

Guest
arkadaşlar benim çift olan kuşlarımın yaptıkları en iyi şey ye iç yat politikası..onun haricinde nerdeyse hiç ötmüyorlar bile..sanıırm bu şekilde giderse değiştiricem onları yada iyip komple bir arkadaşa vericem..gün boyu yiyip uyuyorlar başkada tık yok..dişi arada bi folluğu yokluyor o kadar..bi tavsiye vericek olan varmı??

Kardeş ver gitsin olmayınca olmuyor işte. Bknz: Sevtap Derin. :(

hocam kuşların bir hastalığı yoksa ve yetişkinlerse kızıştırmak için bir şeyler yapabilirsin belki kızışırlarsa aktiviteleri artar

çok sene önce banada bir çift kuş gelmişti.vitamin nijer,mama ne varsa verdim.sabahtan akşama kadar tünekte biblo gibi duruyorlardı.baktım olucak gibi değil,kendi kendime dedim bunlar (yaşamaktan emekli olmuşlar) verdim gitti.

çok sene önce banada bir çift kuş gelmişti.vitamin nijer,mama ne varsa verdim.sabahtan akşama kadar tünekte biblo gibi duruyorlardı.baktım olucak gibi değil,kendi kendime dedim bunlar (yaşamaktan emekli olmuşlar) verdim gitti.

Aahahahah ağbi bu tabir cuk oturdu. :D Bedeni genç, ruhu yaşlanmış kuşların. :D

abi kafesin yanına geliyorsun.normalde muhabbet kuşları meraklı oluyorlar veya ürküyorlar.bunlar seni yok sayıyor.kafesin içine kum,tünek,gaga taşı vb. şerler yaparken bile kımıldamıyorlar.seni yok sayıyorlar ozamanda deli oluyorsun.ulan diyorum baksana hiç takmıyorlar

hocam yağlanma olamaz mı hiç saldınız mı kuşları

neyi salıyorsun.kuşu tünekten elinle alıyorsun avucunu açıyorsun tık yok,elini yukarı doğru atar gibi yapıyorsun eline tutunuyor.sadece nefes alıyorlar.zamanında hipnoz olmuşlar ölede kalmışlar

valla armanın dediği gibi bendeki kuşlarda onun anlattığı gibi..yağlanma olayına gelince salıyorum kuşları..erkek çok nadirde olsa dikleniyor dişiye ama çok nadir oda..neyse en fazla 1 yada 2 ay daha beklerim sonrasında değişiklik olmazsa değiştiricemm..

dostum dişide tık yok diyorsan degiştir derim. erkek kuşu da götür o seçsin eşini.

Geri