petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ben bu kızı çözemedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cansu Türkyolu tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Kuşum 5-6 aylık yaklaşık 2 aydır benimle.
    Tam alıştık dedim yine agresiflesti. Kafeste parmagima geliyor ya da dışarda. Ama öyle uçup da bana gelme durumu yok. Ve yeniden çok ısırmaya başladı. Isırırken hırslı hırslı nefes alıp veriyor. Baya ısırmaya atılıyor parmağımın peşinde koşuyor. Ama baya göğsümde parmağımda uyuyor elimden yem yiyor. Kafese sokmakta sıkıntım yok. Eğer aynı koltuktaysak koşa koşa gelip üstüme tırmanıyor.
    Biz iyi miyiz kötü müyüz anlamadım bi türlü. Öyle öpücük ya da sevinç gösterisi olmuyor beni görünce.
    Bir gün iyiyiz diyorum, bir gün hiç sevmiyor beni diyorum.
    Nedir bu durumumiz?

2. Tolga SEZER
    Gizli

Hocam genelde dişi kuşlar böyledir. Benimde ilk muhabbet kuşum, dişi idi. Saldığım zaman kendi kafasına göre dolaşır, eğer eserse bana gelirdi. Omuzlarda durup, illa ki bir şeyleri ısırmayı çok severler. Parmağınızı büyük bir hiddetle ısırması sizden kaynaklı kesinlikle değil zaten, dediğim gibi, dişi muhabbet kuşların doğasında var böyle şeyler.

3. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Kızışıyordur ergenliğe giriyordur yani öyle düşünün dişiyse kuş normal hırçınlaşması

4. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Dişi kuş da ama bundan önceki de disiydi ama o canımı acitmaktan korkardı şefkatli şefkatli davranırdı.
    ceresi hafiften kahverengilesmeye başladı ama ondan mı bu belirsizliğimiz bizim bilemedim de.

5. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Kızgınlık geçince sakinler biraz daha ayrıca her kuşun karakteri de bir olmuyor

6. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    İnşallah geçer ama şu halimiz kafamı karıştırıyor alışamadi mı bana diye

Sayfayı Paylaş