Karadeniz Pet

Beni sevmeye mi başladı?

Kader

Meraklı Üye
Herkese iyi forumlar. :) Benim ilk göz ağrım Çiko asla kendine dokundurtmaz hemen saldırıya geçer. Tahminimce bizim hatalı davranışlarımızdan oldu bu durum. Fakat 2 gündür uyurken hafif hafif okşuyorum bir şey yapmıyor. Acaba beni benimsedi mi artık?

Yanında hızlı haraketlerden kaçının ve elinizi kafese sokup 15 20dakika bekleyin bunu her gün yapın

alalı ne kadar oldu. genelde tek kuş en geç 2 ayda alışmaya hatta oynamaya başlar. tabi ilgi göstermenin neticesinde...

9 aydır bende ama tek değil bir mubişim daha var
Çift kuş olduğunda kuş ilgiyi sahibine değil diğer kuşa gösterir. Çok uzun süre kaldığında belki bunu kırarsınız ama uğraştırır. Tek kuş olduğunda eğitim almadan tv nin yanına bırakın konuşmaya başlar. Taklit yeteneğinden dolayı

Çift kuş olduğunda kuş ilgiyi sahibine değil diğer kuşa gösterir. Çok uzun süre kaldığında belki bunu kırarsınız ama uğraştırır. Tek kuş olduğunda eğitim almadan tv nin yanına bırakın konuşmaya başlar. Taklit yeteneğinden dolayı
evet kesinlikle haklısınız ilgi diğer kuşa kayıyor. İlk kuşumu 5 ay tek baktım ve çok güzel konuşuyordu da. Sonra yanına arkadaş aldım benden daha çok kendileriyle ilgileniyorlar ama ilerde artık benle ilgilenmeye beni benimsemeye başlarlar diye düşünüyorum :)

Geri