petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beni unutur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Meraba arkadaşlar.Forumumuzda daha yeniyim.En kısa sürede muhabbet kuşumun resmini koyacağım.Bir sorum olacaktı.Ben muhabbet kuşumu 2 hafta oldu alalı.Daha yavru şu an gözleri simsiyah kafasındaki çizgiler çok sık ve kuyruğu yok.Daha bebek.Erkek kendisi.Adı Kendal :) benim sorum ben 1hafta 2 günlüğüne başka bir yere gittim.Babam da yanımıza gelince kuşu tanıdığına vermiş.1 hafta sonra geri alacaz.Beim sorum mubişim beni unutur mu?Daha eve geldiği ilk gün ele geldi ve kendini sevdirdi.İlk gün hemde.Lütfen yardımcı olun.Saolun..

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    seni unutmazda kusun 15 günde bir yerinin değişmesi iyi değil strese girebilir yerine alısamaz kus

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Sadece 1 kez olacak bir şey.Şimdiden özledim aslında babamdan dolayı 4 gün başkasında kalacak.Onu çok seviyorum.Yani strese girerse ne olacak?

4. BARAN

BARAN Guest

Bişe olmaz hocam

5. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş