Karadeniz Pet

Benim adım Mert.

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Merhaba adım Mert.Muğla/Marmaris'te yaşıyorum 2 tane muhabbet kuşum var bir sarı bir mavi.Sarı olan erkek ismi limon mavi olan ise dişi ismi maviş :) erkek muhabbet kuşum konuşuyor yaklaşık 8-9 kelime biliyor dişi kuşumu daha yeni komşumuz verdi o bakamıyormuş 4 aylık Limon ise tam 1 yaşında.Bu dişi kuşum erkek kuşumu ise daha sonra çekicem :)

Teşekkürler :) çok güzel bir forum uzun süredir böyle bir forum arıyordum

Öncelikle aramıza Hoşgeldin.Forum kuralları gereği isim soyisim yaparsan daha iyi olur kardesım :)

Arkadaşım hoşgeldin kuşlarının isimleri ve renkleri aynı benim kuşlarımınkinden. Sana biraz kötü bir haber vereyim konuşan kuşunun yanına dişi gelince sensen soğuyor belki konuşmayıda unutabilir benimki öyle oldu yanına dişi aldım şimdi bana hiç pas vermiyor.

teşekkürler :) ismimi düzeltiyim.Iııı şey evet şuanda biraz konuşuyor ama beni unutucağını sanmıyorum unutsa bile yinede mutlu olurum ona doğal bir hayat sunabildiğim için yanlız kalmasını istemem :)

aramıza hoşgeldiniz...forum kuralları gereği isim soyisim kullanmanız gerekiyor...

Nasıl değiştirebilirim ismimi ve soyismimi :)

Lütfen cevap verebilirmisiniz ?

forum ana sayfada iken ;
Genel / Site Yönetiminden Duyurular / İsim soyisim Değişikliği bölümüne girip bu konu altında değiştirme talebinde bulunmalısınız...

Hoşgeldin Mert :) Limonun fotoğrafınıda bekliyoruz.

teşekkürler en kısa zamanda fotoğrafını koyucağım :)

MaşAllah dişi bir kuş :)

aramıza hosgeldin..