Karadeniz Pet

İşte Benim Kuşum

• Konbuyu başlatan Taylan ERTEKİN
  • Başlangıç tarihi
T

Taylan ERTEKİN

Guest
Merhabalar. Çok ısırıyor diye paylaştığım Maviş` in fotoğraflarını hiç paylaşmamıştım. Isırsa da ısırmasa da çok sevimli :) :) :) İşte o kuş :

bu kuş dişi o yüzden ısırması çok normal zaten kızışmış bu daha da normal olduğunu gösterir ısırmasının çünkü dişiler kaprisli hırçın ve stresli olurlar erkek kuşu bile ısırıp rahat vermezken sizi ısırmış çok değil yani :D

bu kuş dişi o yüzden ısırması çok normal zaten kızışmış bu daha da normal olduğunu gösterir ısırmasının çünkü dişiler kaprisli hırçın ve stresli olurlar erkek kuşu bile ısırıp rahat vermezken sizi ısırmış çok değil yani :D

Çok hırçın değil birlikte dans ediyoruz oyunlar oynuyoruz alışı yani :rolleyes: :rolleyes:

Çok hırçın değil birlikte dans ediyoruz oyunlar oynuyoruz alışı yani :rolleyes: :rolleyes:

Tabi ki oyun oynar sever sizi güven varsa ama buna rağmen ummadık anda hırçççç ısırır sizin kuşunuz kızışmış bir dişi yanına erkek alırsanız güzel yavrular alırsınız :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tabi ki oyun oynar sever sizi güven varsa ama buna rağmen ummadık anda hırçççç ısırır sizin kuşunuz kızışmış bir dişi yanına erkek alırsanız güzel yavrular alırsınız :)

Isırsa da ısırmasa da sevimli değilmi ;) ;) :D

Evet benimde vardı buna benzer kuşum ama değiştirdim :) acayip ısırıyordu elimi paramparça yaptı zaten şimdiye dek içlerinde bir o hırçındı. Kuştan kuşa değişiyor bazen ama dişi büyütmek daha zor erkek kuşa göre.
aqejemez.jpg
buydu kuşum :)

Benim dişim öper gibi ısırıyor. Erkek ise tam bir felaket ellerim yara bere içinde. O yüzden dişi kuşları biraz daha seviyorum :)

kuşunuz çok hoş maşallah bu arada berkk şu profil resmini değiştirirsen forum içinde kendin içinde büyük bir iyilik yaparsın psikolojimi bozdu be :)

güzel bir dişi ısırması normal dişidir ne yapsa yeredir.