petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İşte Benim Kuşum

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Taylan ERTEKİN tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Taylan ERTEKİN

Merhabalar. Çok ısırıyor diye paylaştığım Maviş` in fotoğraflarını hiç paylaşmamıştım. Isırsa da ısırmasa da çok sevimli :) :) :) İşte o kuş :

2. Mana

Mana Guest

bu kuş dişi o yüzden ısırması çok normal zaten kızışmış bu daha da normal olduğunu gösterir ısırmasının çünkü dişiler kaprisli hırçın ve stresli olurlar erkek kuşu bile ısırıp rahat vermezken sizi ısırmış çok değil yani :D

3. Taylan ERTEKİN

Çok hırçın değil birlikte dans ediyoruz oyunlar oynuyoruz alışı yani :rolleyes: :rolleyes:

4. Mana

Mana Guest

Tabi ki oyun oynar sever sizi güven varsa ama buna rağmen ummadık anda hırçççç ısırır sizin kuşunuz kızışmış bir dişi yanına erkek alırsanız güzel yavrular alırsınız :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Taylan ERTEKİN

Isırsa da ısırmasa da sevimli değilmi ;) ;) :D

6. Mana

Mana Guest

Evet benimde vardı buna benzer kuşum ama değiştirdim :) acayip ısırıyordu elimi paramparça yaptı zaten şimdiye dek içlerinde bir o hırçındı. Kuştan kuşa değişiyor bazen ama dişi büyütmek daha zor erkek kuşa göre. [​IMG] buydu kuşum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. berkk

berkk Guest

Benim dişim öper gibi ısırıyor. Erkek ise tam bir felaket ellerim yara bere içinde. O yüzden dişi kuşları biraz daha seviyorum :)

8. BARAN

BARAN Guest

kuşunuz çok hoş maşallah bu arada berkk şu profil resmini değiştirirsen forum içinde kendin içinde büyük bir iyilik yaparsın psikolojimi bozdu be :)

9. Abdurrahman CENGİZ

güzel bir dişi ısırması normal dişidir ne yapsa yeredir.

Sayfayı Paylaş