Karadeniz Pet

izmirden slmlar işte salmam ve kuşlarım :)

• Konbuyu başlatan oktay02
  • Başlangıç tarihi
O

oktay02

Guest
Öncelikle tüm arkadaşlara slm lar. izmir'in bergama ilçesinde yaşıyorum. kuşlarla tanışmam 2006 yılında eve aldığımız bir muhabbet kuşuyla başladı ve halende aynı kuşun yavruları torunları çoğalıp duruyoruz. İlk başta belirtmek isterim ki kafeste kuş bakmaktan hoşlanmıyorum. aşırı hayvan severliğimden kaynaklanacak dar alanlarda onları hapsetmek istemiyorum bu sebepten bir süre tamamen bırakmayı bile düşündüm ama yinede kopamadım. Bu yaz arka bahçemize tamamen kendi emeğim olan salmamı yaptım şu an çok yeni eksikleri var hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyorum inşllah karşılıklı yardımcı oluruz birbirimize.:)

v4xdt.jpg

v4x77.jpg

v4xbk.jpg

v4xdq.jpg

v4xgl.jpg

v4xjb.jpg

v4xkm.jpg

v4xlw.jpg

v4xlm.jpg

v4xmp.jpg

v4xmh.jpg

öncelikle ailemize hoş geldiniz.kşke sizin gibi bizimde müsait yerimiz olsada bu şekil beslesek kuşlarımızı.emeğinize sağlık

Güzel kareler..Emeğinize sağlık.Umarım bol bol sağlıklı yavrular alırsınız..

yeriniz karika maşallah allah bizede böyle bir alan nasip etsin inş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

ilk resimde öcü var :) ah şu pencere açık olsa diyor

karaktersiz 4 ayaklı bir vatandaşa benziyor.kimbilir aklından neler geçiyor

gerizekalı bu gün aniden tellere vurdu kendini kuşları korkuttu sonra terliği yedi kafasına ama camın önünden ayrılmıyor kuşlarda alıştı ona yemlik camın dibinde izlemekle yetinebiliryor anca teller çok sağlam şu an hava şartlarından pencerede kapalı zaten ;)

gerizekalı bu gün aniden tellere vurdu kendini kuşları korkuttu sonra terliği yedi kafasına ama camın önünden ayrılmıyor kuşlarda alıştı ona yemlik camın dibinde izlemekle yetinebiliryor anca teller çok sağlam şu an hava şartlarından pencerede kapalı zaten ;)

bence oto aksesuarcılardan az birşey cam filmi al.yapıştır oraya görmezse umudu kesilir gider

maşallah kuşlarınıza aramıza hoşgeldiniz

öncelikle ailemize hoş geldiniz.kşke sizin gibi bizimde müsait yerimiz olsada bu şekil beslesek kuşlarımızı.emeğinize sağlık

bence oto aksesuarcılardan az birşey cam filmi al.yapıştır oraya görmezse umudu kesilir gider

iyi fikir ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

bakacak ama kedi kurnaz hayvandır.en ufak bir güvenlik açığı yakalarsa affetmez.tedbiri elden bırakmamak lazım

hahaha çok iyi yaa :) güvenlik açığımız yok gibi bakar durur oo ben sansar a karşı yüksek güvenlik standartlarında yaptım salmayı :)

Ben resimden birsey anlamadim, 1 insan bide canavar gibi birßey var.

Maşallah güzel kuşlarınız varmış hocam keşke benim de yerim böyle olsada bende yapsam kıskandım valla. 1 resimde şeytan ayrıntıda gizli galiba bende o parlayan gözler ne diyorum kendi kendime dikkat et korkutmasın kuşları. Eline sağlık çok güzel olmuş salman.

Hey maşallah, tüyleri kadar yavru almanız dileğiyle.

Bir şey dikkatimi çekti. Yuvalıkları üst köşeye koymuşsunuz, kontrolünü nereden sağlıyorsunuz?