petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bikac sorum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Hayirli geceler muhabbet kusumun kafesine salincak koydum korkuyor baya salincaktan kafesin tabaninda duruyor yemlik assagida yem yiyor ama suluk ustte salincaktan korktugu icin acaba su icemezmi sikinti olurmu acba bide yanina es almak istiyorum 1 yasinda ve erkek yerli kus ele cok alisik 20 den fazla kelime biliyor bayada taklit yapiyor cok akilli bi kus nasil bi es secimi yapayim tafsiyeniz nedir acaba simdiden teskkrler

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Salıncaktan korkuyorsa çıkar
    çok da gerekli bişey değil
    eş alırsan konuşmayı
    oyunları unut. ..

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sakın eş alma sakın , herşeyi unutmasını geçtim zaten 1 yıllık evcil bir kuş yanına yabani 1 dişi gelince ciftleşemiyo . hem zaman kaybi hem heves kaybi ( yaşadım) eğer derdin yavru almak ise başka hazır bir çift al ve tek kuşundan uzak tut ses gelmesin ona .

4. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0

Cevabiniz icin tsklr salincagi cikarcam nasip olursa 1.5 ay sonra bebegimiz olucak insaallah ilgisiz kalmasin oda yanliz kalmasin diye es alayim diyorum ele alisik bi disi almakistiyorum biyandanda beni unutmasindan korkuyorum acikcasi

5. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Oyuncak felan tak
    illaki bişey le ilgilensin
    istiyorsan fakat eş
    alırsan konuşmaz
    benim tek baktığım
    konusan kuşum
    diğer çift lerle
    aynı odada bile konuşmuyor

6. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Salincak taktim oynasin diye korkuyor kafesin tabaninda kaliyor bide topu var onada yem kusup duryor oynuyoruz zaten topuyla birlikte sikilmasindan korkyrm ne gibi oyunvak alayim acba

Sayfayı Paylaş