Karadeniz Pet

bikac sorum var

olcay

Meraklı Üye
Hayirli geceler muhabbet kusumun kafesine salincak koydum korkuyor baya salincaktan kafesin tabaninda duruyor yemlik assagida yem yiyor ama suluk ustte salincaktan korktugu icin acaba su icemezmi sikinti olurmu acba bide yanina es almak istiyorum 1 yasinda ve erkek yerli kus ele cok alisik 20 den fazla kelime biliyor bayada taklit yapiyor cok akilli bi kus nasil bi es secimi yapayim tafsiyeniz nedir acaba simdiden teskkrler

Salıncaktan korkuyorsa çıkar
çok da gerekli bişey değil
eş alırsan konuşmayı
oyunları unut. ..

Sakın eş alma sakın , herşeyi unutmasını geçtim zaten 1 yıllık evcil bir kuş yanına yabani 1 dişi gelince ciftleşemiyo . hem zaman kaybi hem heves kaybi ( yaşadım) eğer derdin yavru almak ise başka hazır bir çift al ve tek kuşundan uzak tut ses gelmesin ona .

Salıncaktan korkuyorsa çıkar
çok da gerekli bişey değil
eş alırsan konuşmayı
oyunları unut. ..

Cevabiniz icin tsklr salincagi cikarcam nasip olursa 1.5 ay sonra bebegimiz olucak insaallah ilgisiz kalmasin oda yanliz kalmasin diye es alayim diyorum ele alisik bi disi almakistiyorum biyandanda beni unutmasindan korkuyorum acikcasi

Oyuncak felan tak
illaki bişey le ilgilensin
istiyorsan fakat eş
alırsan konuşmaz
benim tek baktığım
konusan kuşum
diğer çift lerle
aynı odada bile konuşmuyor

Salincak taktim oynasin diye korkuyor kafesin tabaninda kaliyor bide topu var onada yem kusup duryor oynuyoruz zaten topuyla birlikte sikilmasindan korkyrm ne gibi oyunvak alayim acba

Geri