petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilgi lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk CELİLOĞLU tarafından 5 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar öncelikle herkesin regaip kandilini kutlarım

arkadaşlar benım 1 çiftim vardı ilk yavrularımı aldım yavrular cıktıktan sonra kavga ettıler bende erkegı ayırdım yavrular buyudu yuvadan atladı sonra erkekle dısıyı tekrar bırlestırdım sımdı kavga etmıyorlar gene bırbırlerını kasıyorlar yanı uyum ıcındeler ne zaman tekrar yumurta gelır acaba tahmınlerınızı o degerlı goruslerınızı alabılırmıyım acaba

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    ufukbey bu soruyla ilgili daha önce konu açmamışmıydınız.?

3. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    gokhan bey konu acamadım kavga ettıklerı ve ne yapmam gerektıgını yazmıstım sanırım ama acdıysamda ozur dılerım kusuruma bakmayın heyecan ıste

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    estafurullah ben sanki sizin böylebi konu açtınız die aklımda kalmış.yumurta için bi tarih vermemiz doğru olmaz ama eşler yeni birleştiği için kısa zamanda yapacaklar die ümid ediyorum

5. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    tesekkurler bılgı ıcın sagolun bakalım beklıyorum sankı hıc yapmayacak gıbı hallerlerı var acaba da kaldım

Sayfayı Paylaş