Karadeniz Pet

Bilgili Arkadaşlar Yardım Lütfen...

Bilal Çandır

Yeni Üye
.

Son düzenleme:
Yerli Kuşlar Dışı Yumurta Hazırlıgı yapyor Olabilir O normal talaşlarının atma sebebi yuvalıgı kendı dizayn etmesi kendı düzeltyor sevmedigi şeyleri atabilr siz kendı halıne bırakn erkek hastamı bılmıyorum onu ustalar daha iyi bilir. :)

teşekkür ederim verdiğiniz cevap için :) kuşlarım biraz iri kuşlar resimde küçük gözükmüşler yerli olduğundan eminmisiniz :)

teşekkür ederim verdiğiniz cevap için :) kuşlarım biraz iri kuşlar resimde küçük gözükmüşler yerli olduğundan eminmisiniz :)

Dişi çek.Erkek çek kırığı.Dişi 1 yaşını doldurmuş, erkekten tam emin değilim daha yakın fotoğraf atarsanız kesin bir şeyler söyleme çalışırım.Dişi kuşun yuvaya girip beklemesi ve yuvalığın belirli yerlerini kemirmesi iyiye işarettir.Talaşları kafasına göre yuvadan atar.Gerek duyarsa dışkısını işlemden geçirip yuvalık tabanında biriktirir.Ceresi kahverengiye dönmüş yani kızışmış.Yakında İNŞAALLAH yumurtlaları görürsünüz.Erkeğin göğsü konusunda bilgim yok.

Dişinin kafesleuğraşması ıyı birşey kuşların yetişkin güzel cift olurlar erkek konusunda bir fikrim yok maşallah

Genellikle o göğüş jumbolarda oluyor ama bunda yağlanmadan kaynaklanmış yumurtlayacaklardır kuşlar ilginizi keserseniz yumurtlarlar ilgilenmeyin siz ilgilendikçe yumartlamazlar diyebilirim. Maşallah çok güzel kuşlar haftada 2-3 gün mama yapıp verin bide kalamar kemiği alın yeter bazı kuşlar kalamarı yemiyor bazılarına yetmiyor :) benim 2. çift şu ana yuva hazırlığında aynı sizinki gibi kalamar yetiştiremiyorum :) :) yem gibi yiyor namussuz :D :D

[MENTION=17096]Bilal Çandır[/MENTION] Yuvalığa başka delik açmana gerek yok.İnsan,TV,Müzik seslerinden rahatsız olmazlar merak etme.

Geri