petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir anda kusmaya başladı..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deren Görkem YETİKER tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Deren Görkem YETİKER

Arkadaşlar geçen gün markette "bonnie" marka yem bulamadığım için "champion" aldım. 3-5 gündür yiyordu muhabbet kuşum ancak yarım saat önce bir anda kusmaya başladı.yediği herşeyi çıkattı. hiç bir rahatsızlık belirtisi yok konuşuyor oynuyordu dışkısı da normal,kabarıklık da yok. acaba yem mi bozuktu anlamadım.. hemen gittim bonnie aldım şimdi tekrar yedi umarım bir daha kusmaz..hiç başına böyle birşey gelen oldu mu..

2. Serhat Yağ

Merhaba,
    Sorun yem olmayadabilir ancak Muhabbet Kuşu yemi aldığınıza eminmisiniz ?
    Eminseniz yemde sorun olmayabilir çift arama belirtisiymiş(internette gördüm).

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    eşi yoksa eş istedgndede kusar ceyranda kaldıysa üsütür kusar taze yemden pek sanmıyorum kuscagını

4. Deren Görkem YETİKER

teşekkürler cevaplarınız için..şu an durumu iyi maşallah :)

Sayfayı Paylaş