Karadeniz Pet

Biri Bizi Gözetliyor :D

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Teşekkürler şimdi gördüm, gözetleme değilde... maşaallah kuşlarınız çok güzel çıkmış :) Not: Benim telefonda sayfayı komple yükleyip sonra boyutlandırıyor, onun içinde büyük sayfaları açmıyor.

Teşekkürler şimdi gördüm, gözetleme değilde... maşaallah kuşlarınız çok güzel çıkmış :) Not: Benim telefonda sayfayı komple yükleyip sonra boyutlandırıyor, onun içinde büyük sayfaları açmıyor.

teşekkür ediyorum, anladım sorunu neyseki sıkıntı giderildi :)

fotoğraf ödülü alır bu diyim ben sana

Bizim burada olmaz tabi öyle bir kuş ağaç mı kaldı Türkiyede ? Fotoğraf çok hoş huzurlu

Bizim burada olmaz tabi öyle bir kuş ağaç mı kaldı Türkiyede ? Fotoğraf çok hoş huzurlu

Aslında ağaçlık yerler de var ama belli yerler, keşke şehri genişleteceğiz diye ağaçları mahvetmeseler. Burda şehir ve ağaçlar hep beraber iç içe. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslında ağaçlık yerler de var ama belli yerler, keşke şehri genişleteceğiz diye ağaçları mahvetmeseler. Burda şehir ve ağaçlar hep beraber iç içe. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.

Amcamda orada yalancı cennet diyor. Sizin fotoğraftan da belli oluyor zaten :)

Evet doğa olarak öyle özellikle parkları aşırı büyük burada bir de botanic garden var amazonda gibi hissediyosunuz kendinizi :)

Kısmet olursa birgün bende görmek istiyorum mana kardeşim Jumbo yavrularumdan getiririm sana :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kısmet olursa birgün bende görmek istiyorum mana kardeşim Jumbo yavrularumdan getiririm sana :)

Teşekkür ederim düşüncelerin için inşallah Allah gönlüne göre verir, benim 1 tane gri jumbom var ismi şeftali çok yakışıklı bir erkek :)
u9ytuqe7.jpg

Teşekkür ederim düşüncelerin için inşallah Allah gönlüne göre verir, benim 1 tane gri jumbom var ismi şeftali çok yakışıklı bir erkek :)
u9ytuqe7.jpg

Maşallah çok yakışıklı gerçekten tüyleri kadar ömrü uzun olsun

Aman Allah'ım !!!! Dışarda ki kuş benim geçen ay kaçan Çikom !!! Sidney'in neresi burası hemen geliyorum!

İsmini biliyor Çiko gel manitacılık oynıcaz dedim mi hemen gelir yanıma.Zaten o yüzden evden kaçmıştı :D

Geri