Karadeniz Pet

Birisi rainbow mu?dedi,küçük prensten selamlar

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] fotoğrafları neden kaldırdın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Yukarıda açıklamıştım ben rainbow kriterlerimi. Bu uymuyor benim kriterlere..

Benim de anlamadığım, bu rainbow değilse diğer linkteki kuşa rainbow demeniz çok garip olmuş.
Benim bildiğim kritere göre Rainbow kardeşim.
Güle güle besle.. :)
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...simler/masallah-ilk-reinbow-yavrum-35721.html

Cihan bey merhaba kuşun resmini kaldırmışsın ancak babasının resmini bir yorumda paylaşmışsın ve %100 rainbow bir baba zaten Haydar Karacal dan gelme bir kan ve Özgür ÇİN Arkadaşımız bunlar rainbow hobicisi yani bu işe gönül vermiş isimler bizler rainbow adına bazı yazılar yazdık sitelerde veya yanımıza gelenlere ancak bzim anlattığımız bazı detaylar yanlış değerlendiriliyor bazen aslında herneyse sertifikalı bir rainbow muhabbet kuşun var soyu belli sopu belli kendi bilezikli baba bilezikli orjınal bir rainbow hayırlı olsun

Cihan bey merhaba kuşun resmini kaldırmışsın ancak babasının resmini bir yorumda paylaşmışsın ve %100 rainbow bir baba zaten Haydar Karacal dan gelme bir kan ve Özgür ÇİN Arkadaşımız bunlar rainbow hobicisi yani bu işe gönül vermiş isimler bizler rainbow adına bazı yazılar yazdık sitelerde veya yanımıza gelenlere ancak bzim anlattığımız bazı detaylar yanlış değerlendiriliyor bazen aslında herneyse sertifikalı bir rainbow muhabbet kuşun var soyu belli sopu belli kendi bilezikli baba bilezikli orjınal bir rainbow hayırlı olsun

Cihan bey merhaba,adaşım diyeyim:) öncelikle sizin gibi bu alanda tecrübeli birinden bu yorumu duymak beni mutlu etti,evet aldığım kuş sertifikalı ve belirtilen isimlerden gelme bir kuş eğer merak ettiyseniz,resim eklerim,kaldırma sebebim konu çok dağılmasın nazar falan değer diye tedirgin oldum:)