Karadeniz Pet

'' Boncuk '' görünümüne yorum yapar mısınız ?

• Konbuyu başlatan Raizo
  • Başlangıç tarihi
R

Raizo

Guest

Sürekli yumak halinde şişiyor ve gagasını gıcırdatıyor.

Alırken 5 aylık demişlerdi sanırım 1.5 ay oldu ben alalı ve erkek hala elime gelmiyor. Bu arada Çekoslovak dediler kuyruk ve kanatları uzun bayağı.

He bunuda çok seviyor :D müzik açınca aynen böyle :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=4921764880067

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gaga gıcırdatması keyfi yerinde olduğundan oluyor genelde.

Evet 5-6 aylık erkek. Tam kuşun boyutunu görmediğim için çekoslavak diyemeyeceğim ama benziyor.
5 aylık bir kuş ele gelmez eğer ele gelen bir kuş istiyorsanız yavru 2-2,5 aylık bir kuş almanız gerekiyor :)
:D MaşAllah fena oyuncu.

Ayrıca isim soyisim kuralına riayet ediniz.

vede kendiliğinden size alışmasını beklemeyiniz onunla ilgilenip vakit geçirmelisinz.raizo rumuz kısmını isim soyisim olarak düzenleme yapmanı rica ediyorum

sağlığında bir sıkıntı görünmüyor.Ele alışması için biraz zaman kaybı olmuş ama bu saatten sonra biraz uğraşıyla yine yaparsınız.Kuşlar daldarıyı çok seviyor.Günde 30dk nızı ayırarak elinizden daldarı yerse mutlaka alışacaktır

Teşekkürler sağolun. Peki Nicki değiştirmem için yeni üyelikmi açmam gerekiyor ben bulamadımda.

Site Yönetiminden Duyurular bölümünde İsim-Soyisim Değişikliği konusundan yapacaksınız.

kuşunuzun rengi çok güzel maşaallah...ön cepheden bakarken gökyüzüne bakar gibi geldi bana :) birde mutlu kardeş kuşun tüneklerin yönünü değiştirir ve birini aşağı diğerini de yukarı alırsan kuş daha da hareketlenecektir diye düşünüyorum...tünekten tüneğe zıplayarak müziğin ritmine uyum sağlar böylece :)

Maşallah rengi çok güzel. ustalarımızın da dediği gibi size alışması için en uygunu maksimum 2 - 2,5 aylıkken alıp alıştırmak. 5 aylık kuşda alışabilir ama biraz uğraştırır. adamlar filleri eğitiyor sizde biraz sabır ilgi ve alakayla kendinize alıştırabilirsiniz.

Geri