petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

'' Boncuk '' görünümüne yorum yapar mısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Raizo tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Raizo
    Gizli

Raizo Guest

Sürekli yumak halinde şişiyor ve gagasını gıcırdatıyor.

Alırken 5 aylık demişlerdi sanırım 1.5 ay oldu ben alalı ve erkek hala elime gelmiyor. Bu arada Çekoslovak dediler kuyruk ve kanatları uzun bayağı.

He bunuda çok seviyor :D müzik açınca aynen böyle :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=4921764880067

#1 Raizo, 20 Mart 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Mart 2013
  2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Gaga gıcırdatması keyfi yerinde olduğundan oluyor genelde.

Evet 5-6 aylık erkek. Tam kuşun boyutunu görmediğim için çekoslavak diyemeyeceğim ama benziyor.
    5 aylık bir kuş ele gelmez eğer ele gelen bir kuş istiyorsanız yavru 2-2,5 aylık bir kuş almanız gerekiyor :)
    :D MaşAllah fena oyuncu.

Ayrıca isim soyisim kuralına riayet ediniz.

3. Akgün BİNGÖL
    Gizli

kuşun renkleri hosuma gitti maşallah :)

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    vede kendiliğinden size alışmasını beklemeyiniz onunla ilgilenip vakit geçirmelisinz.raizo rumuz kısmını isim soyisim olarak düzenleme yapmanı rica ediyorum

5. Mustafa YİĞİT
    Gizli

sağlığında bir sıkıntı görünmüyor.Ele alışması için biraz zaman kaybı olmuş ama bu saatten sonra biraz uğraşıyla yine yaparsınız.Kuşlar daldarıyı çok seviyor.Günde 30dk nızı ayırarak elinizden daldarı yerse mutlaka alışacaktır

6. Raizo
    Gizli

Raizo Guest

Teşekkürler sağolun. Peki Nicki değiştirmem için yeni üyelikmi açmam gerekiyor ben bulamadımda.

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Site Yönetiminden Duyurular bölümünde İsim-Soyisim Değişikliği konusundan yapacaksınız.

8. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun rengi çok güzel maşaallah...ön cepheden bakarken gökyüzüne bakar gibi geldi bana :) birde mutlu kardeş kuşun tüneklerin yönünü değiştirir ve birini aşağı diğerini de yukarı alırsan kuş daha da hareketlenecektir diye düşünüyorum...tünekten tüneğe zıplayarak müziğin ritmine uyum sağlar böylece :)

9. Y.Emre Aydın
    Gizli

Maşallah rengi çok güzel. ustalarımızın da dediği gibi size alışması için en uygunu maksimum 2 - 2,5 aylıkken alıp alıştırmak. 5 aylık kuşda alışabilir ama biraz uğraştırır. adamlar filleri eğitiyor sizde biraz sabır ilgi ve alakayla kendinize alıştırabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş